בני סכנין תנסה להתאושש הערב במשחק קשה מול מכבי ת"א: "צריכים להיות יותר חזקים מנטלית"

בני סכנין יוצאת למשחק קשה מול מנכבי ת"א. בן זקן קיבל צ'אנס נוסף השבוע ויעמוד על הקווים גם הערב: "אנחנו מכוונים להיות הרבה יותר חזקים לפחות מנטלית".

רגשות מעורבים היו בסכנין בשבוע האחרון כאשר הימים לאחר התבוסה לעירוני ק"ש לא היו פשוטים במועדון בעוד מעמדו של בן זקן לא היה ברור, זאת במקביל ללחץ שנבע עקב ימי הבחירות שעברו לשביעות רצונו של היו"ר אבו יונס כאשר מי שנבחר לראשות העירייה הוא ד"ר ספוואת אבו ריא והציפייה היא שכעת תגדל התמיכה בקבוצה. בנוסף לכך, בצד המקצועי בקבוצה החליטו לתת צ'אנס נוסף לבן זקן כך שהמאמן ערך השבוע אימונים כרגיל וידריך את אותה גם הערב במשחק הקשה שמצפה לה מול מכבי ת"א.

המאמן בני בן זקן אמר לקראת המשחק הערב: "הסכמנו כולם שהמשחק האחרון היה משחק לא טוב שלנו והתפתח בדיוק כמו שלא רצינו, ספגנו גול ואחריו לא הצלחנו להתרומם. התאמנו במהלך כל השבוע כדי להיות טובים יותר במשחק הבא, אנחנו מכוונים להיות הרבה יותר חזקים לפחות מנטלית. אנחנו מתאמנים גם על המגרש וגם מחוצה לו להיות ביחד ולתת את הדבר הנוסף הזה שיש לסכנין שזה אחדות ואנרגיה ואני מאמין שנביא את זה כבר הערב למשחק".

איך יתמודד הערב? בן זקן

צילום: עובאדה אכתילאת

על היריבה מכבי ת"א הוסיף: "ברגעים האלו אנחנו מתרכזים בעצמנו ומבינים שיש דברים שאנחנו צריכים לשפר בנו, ברגע שאנחנו נהיה במקסימום שלנו גם נסתכל על קבוצות אחרות. כרגע באים כדי להיות טובים יותר וחזקים יותר בראש. מאמינים ומחכים למשחק".

סוגיית ההרכב והסגל הפכה להיות אחת המדוברות בעידן בן זקן לאחר שבתקופה האחרונה נשמעו לא מעט ביקורות מצד גורמים בקבוצה על בחירת ההרכב הפותח והחילופים כאשר אחד השחקנים הנמצא בעיצומו של השיח הוא עטאא ג'אבר שממעט לקבל דקות לאחרונה ובחלק מהמשחקים האחרונים אף לא שותף. בנוסף, גם בחלק ההתקפי כליבאת וזגורי נאבקים על מקום בהרכב כתלות בתכנית הטקטית ובמערך של המאמן. כמו כן במשחק האחרון הובהר כמה התלות ביצירתיות והכוח של מוגרבי בחלק הקדמי גדולה.

#בניסכנין

כתבות נוספות