בני סכנין הובסה על ידי מכבי תל אביב, בן זקן עשוי לסיים את דרכו

תבוסה נוספת לבן זקן וסכנין: הפסידו בתוצאה 3-0 למכבי תל אביב. מעמדו של המאמן ממשיך להיות מעורער, ההנהלה תכריע ביממה הקרובה בנוגע לעתידו.

במסגרת המחזור התשיעי של ליגת העל התארחה בני סכנין למשחק חוץ מול מכבי תל אביב, בעוד לא מעט אירועים עברו השבוע בקרב שחקני והנהלת הקבוצה שבראשם מעמדו של המאמן וחוסר הוודאות סביב עתיד הקבוצה שעד כה מאכזבת ולא מספקת את התוצאות להן ציפו בעת בניית הסגל בפתיחת העונה.

המאמן בני בן זקן, שקיבל צ'אנס נוסף לעמוד על הקווים הערב, סיפק הפתעה גדולה טרם פתיחת המשחק כשהחליט להוציא מהסגל את עטאא ג'אבר, מוחמד כליבאת והקפטן חאלד חלאילה. בנוסף, מהראן ראדי ושלומי אזולאי פתחו את המשחק על הספסל.

על כר הדשא החל מהדקות הראשונות מכבי תל אביב הייתה הדומיננטית והשולטת במשחק וסכנין הייתה עסוקה רוב הזמן בלהתגונן ולנסות למנוע מיריבתה לנצל מצבים מסוכנים. בקה 17' אחד מהמצטיינים במדים הכחולים צהובים עומר אצילי שחרר בעיטה מסוכנת מחוץ לרחבה אך היא פגעה ברשת החיצונית. בדקה 26' נרשם ניסיון נוסף, הפעם של קנדיל בנגיחה מכדור קרן אך הכדור שלו חלף ליד הקורה.

בדקה ה-30' - הזדמנות גדולה למוחמד גאדיר שקיבל כדור מצויין ממרון גנטוס וניסה להקפיץ אותו מעל ראיקוביץ', אך השוער הצליח להציל שער ודאי. ארבע דקות לאחר הניסיון של גאדיר, דווקא מנגד אצילי ניסה שוב ושלח כדור מסוכן לעבר שערו של קנדיל אך השוער נשכב והצליח לגעת בכדור ולהוציא אותו לקרן אותה הרים אצילי ושלח כדור מצוין לרחבה שמאור קנדיל נגח והפעם כן דייק פנימה וקבע יתרון 1-0 לקבוצתו שהייתה באופן חד משמעי העדיפה על כר הדשא.

לא הצליחו להתאושש

צילום: עובאדה אכתילאת

בדקה ה-45' עבירה על סף הרחבה הובילה לבעיטה חופשית לזכות סכנין ולאחר ניסיון לתרגיל שלא צלח, בעיטה רחוקה וחזקה של גנטוס נהדפה אצל ראיקוביץ'. במחצית ערך בן זקן חילוף ראשון כאשר שלומי אזולאי נכנס במקומו של אקפביו. מנגד, אצילי ניסה בבעיטה חופשית מעל החומה ונהדף על ידי קנדיל לקרן. אצילי הרים את הקרן ושוב ממצב נייח שרן ייני הכניע את קניל ומכבי תל אביב הצליחה להכפיל את היתרון.

בדקה ה-60' סארי פלאח, שלא חש בטוב והיה חבוש בראשו, הוחלף במהראן ראדי שזכה לקריאות אהדה מחלק גדול של הקהל התל אביבי. בדקה ה-63' נרשמה הזדמנות טובה לסכנין כאשר מוגרבי שלח כדור שטוח שחלף סמוך לקורה וסכנין החמיצה הזדמנות אדירה לצמק. שתי דקות לאחר מכן שוב מצב נייח העניק למכבי תל אביב יתרון כאשר אלירן עטר שנכנס כמחליף ,שלח בעיטה חופשית מושלמת לתוך שערו של קנדיל וקבע תוצאת 3-0 שנשמרה עד לסיום ושלח את בני סכנין לביתה עם תבוסה שנייה ברציפות בתוצאה זהה.

מקבלי ההחלטות בסכנין יעשו חושבים באשר לעתיד הקבוצה כאשר המגמה היא ברורה וסיכוי נמוך שבן זקן יקבל צ'אנס נוסף לאחר התבוסה ורצף האירועים הערב. כאמור בסכנין ישקלו טוב את מועד המהלך בהתחשב בזהות אפשרית למאמן אשר יחליפו בעוד המועדף על פני ההנהלה היה שרון מימר שחתם בהפועל חיפה וכעת ייאלצו לפנות לאופציות נוספות.

בן זקן, שספג גם הערב קריאות מהקהל, אמר לאחר ההפסד: "אף פעם לא נעים להפסיד, מכבי תל אביב הייתה טובה יותר. ההחלטה להוציא את ג'אבר וחלאילה? חלק מההחלטות משמעתיות, יש לנו הרבה שחקנים טובים. אני מרגיש שאני מסוגל ויכול להמשיך להוביל את סכנין, לגבי מישהו אחר צריך ללכת ולשאול אותו".

#בניסכנין #מכביתלאביב

כתבות נוספות