לאחר ניסיונות לחזור לליגה הבכירה, עאהד עזאם החליט לחזור לליגה א' והצטרף לקרית אתא

לאחר שנבחן בבני יהודה מליגת העל והיה על סף חתימה הלאומית, עאהד עזאם חוזר לליגה א' צפון וחתם במכבי קרית אתא: "עברתי תקופה קשה, רציתי לוותר על הרבה דברים כדי לחזור לליגת העל וזה לא הסתדר".   

הקשר בעל העבר בליגת העל שאשתקד הצטרף להפועל רובי שפירא בליגה א' צפון עמה נאבק בפסגה, חיכה עד לימים אלו ולא הצטרף לאף קבוצה בשל הרצון לחזור ולשחק בליגה הבכירה. כאמור עזאם ערך לאחרונה מבחנים בקבוצת בני יהודה, אך החליט בשבועות האחרונים שלא להמתין יותר ולחזור למגרשי הכדורגל, אז גם בחן מספר אופציות בלאומית בהן הפועל ר"ג והעולה החדשה נס ציונה שהייתה הקרובה ביותר לצרפו אך המו"מ בין הצדדים הופסק בשלב מתקדם ועזאם החליט לחזור לשחק ולעשות זאת בליגה א' צפון בה היה מבוקש מאוד ומי שהצליחה לצרפו בתום מו"מ מהיר שנערך אמש בשעות הערב היא מכבי קריית אתא ואין ספק שמדובר בחיזוק משמעותי ביותר עבורה.

עאהד עזאם / צילום: איהאם ג'בארין

עאהד עזאם סיפר על התקופה האחרונה שעבר והחזרה לליגה השלישית: "עברתי תקופה קשה. לא קלה. רציתי מאוד לחזור לליגת העל ולוותר על הרבה דברים רק בשביל לחזור לשם ואם לא לשם אז ללאומית לפחות, אבל לצערי הרב זה לא הסתדר לי ולכן החלטתי לבחור במקום מסודר כלכלית וקרוב לבית ומכבי קרית אתא היא אכן מקום כזה. כעת אני שלם עם ההחלטה ובעתיד מה שיקרה יקרה". 


כתבות נוספות