כאוכב הובסה על ידי אחי נצרת והודחה מגביע המדינה, מכת הפציעות ממשיכה לרדוף את הקבוצה

כאוכב הובסה 4-1 על ידי אחי נצרת במסגרת סיבוב ז' של גביע המדינה: עלאא בכר ואקסברד הצטיינו עם צמד כל אחד, אבי מלכה רק צימק, ואיל חרבאוי הורחק. כאוכב שוב מסתבכת עם מכת פציעות והרחקות. 

 

במקביל ליום הבחירות הלחוץ, הפועל כאוכב שעשתה מסע נפלא במפעל גביע המדינה אשתקד, אירחה היום(שלישי) במגרשה הביתי את מכבי אחי נצרת מהליגה הלאומית במסגרת סיבוב ז' של המפעל. כאוכב, שסובלת לאחרונה ממכת פציעות, הגיעה גם היום בסגל חסר ואילו במכבי אחי נצרת שעל הקווים שלה עמד נג'ואן גרייב שבסופו של דבר החליט לחזור בו מההתפטרות לאחר ההפסד לר"ג ולהישאר בקבוצה, בחרו לתת מנוחה לשוער מהדי זועבי, ספואן חילו וסמיר ביארקטרביץ'. 

 שחקני הקבוצות בעלייה לכר הדשא 

 

המשחק יצא לדרך עם ניסיון כבר בדקה הראשונה מרגליו של אנס דאבור ששלח כדור חזק לעבר השער אך נעצר בהגנת כאוכב. בדקה ה-9' גם כאוכב מצדה רשמה ניסיון ראשון מרגליו של יזן נסאר שרק חזר מהרחקה אך הוא שלח כדור שטוח שנעצר אצל שוער האורחת מהלאומית. אחי נצרת הייתה המסוכנת יותר על כר הדשא ודקות בודדות לאחר הניסיון של כאוכב, היא כמעט ועלתה ליתרון מהיר אך השוער אחמד שיבל רשם הצלה גדולה והדף כדור מסוכן לקרן שממנה הצליחה אחי להגיע לניסיון נוסף אך הכדור של אכרם שריח נתפס בידיו של השוער המצוין. 

 

בדקה ה-18' אנס דאבור חטף כדור והעביר אותו מצוין לאקסברד שכמעט והעניש את כאוכב, אך שוב שיבל בהצלה גדולה השאיר את התוצאה מאופסת. דקות בודדות לאחר מכן, אקסברד המשיך לנסות ולכבוש את השער הראשון של המשחק אך שני הניסיונות הנוספים שלו נעצרו אצל הגנת האורחת. בדקה ה-27' קשרה של אחי נצרת עלאא בכר ניצל איבוד כדור של כאוכב בתוך הרחבה והעניש את חניכיו של חלאילה עם כדור חזק לתוך הרשת ושער ראשון למשחק. חלפו שלוש דקות בלבד ושוב אחי נצרת הענישה את המארחת והכפילה את היתרון הפעם משער של החלוץ עידו אקסברד.

קבוצתו לא התקשתה מול היריבה מליגה א'. נג'ואן גרייב

 

קיבלנו דקות קצביות מאוד במגרש בכאוכב עם כיבוש שני השערים כאשר אבי מלכה הצליח להגיב לספיגה הכפולה של קבוצתו ולצמק את התוצאה עם שער משלו, אך זה לא סייע לו ולחבריו ובדקה ה-40' אחי נצרת כבשה את השער השלישי מרגליו של עלאא בכר שהשלים צמד שהצדיק את הפערים ביכולת בין היריבות.

 

לרוע מזלה של כאוכב, גם במשחק הנוכחי כמו בכל משחקיה האחרונים היא ספגה שלוש מכות במהלך המחצית השנייה. הראשונה קרתה עוד בהפסקה בין המחציות כאשר חמד גנאים הוחלף בעקבות פציעה, לא חלפו דקות רבות מפתיחת המחצית וגם החלוץ אבי מלכה סימן לכאבים בברכו וביקש לבצע חילוף והמכה האחרונה התרחשה לקראת הסיום ובה הורחק הקשר ואיל חרבאוי בכרטיס אדום ישיר לאחר עבירה שביצע על מוחמד יוסף, ואנשי כאוכב לא חסכו את ביקורתם כלפי החלטת השופט. 

 

לעומת הצרות של כאוכב, באחי נצרת דווקא ניצלו את המומנטום ופערי היכולת מול חבורת הצעירים ומסכת האילוצים של חלאילה ואקסברד השלים גם הוא צמד וחתם את תוצאת המשחק 4-1 לזכות אחי נצרת שתקווה שהמומנטום החיובי מהגביע ימשיך איתה גם למשחק הליגה הקשה שמצפה לה מול הפועל קטמון. מנגד, בכאוכב יודעים שהחזרה לליגה לא תהיה פשוטה והשאלה המרכזית היא איך תתמודד עם כמות ההיעדרויות המאולצות במשחק הקרוב שמצפה לה בשישי הקרוב מול קריית אתא.

חלוץ כאוכב אבי מלכה

 

שחקנה של אחי נצרת שהצטיין עם צמד עלאא בכר אמר בסיום המשחק: "היה משחק טוב, חשבנו שיהיה קשה אבל בסופו של דבר היה קל, כי אנחנו עשינו אותו קל ונתנו את הגולים שלנו אבל מקווים להמשיך ככה גם בליגה מול קטמון. אני שמח מאוד כל כיבוש השערים ומקווה להמשיך ככה בשבוע הבא בליגה שיותר חשובה מגביע המדינה. נכון שהפסדנו לאחרונה בליגה, אבל אנחנו מתקדמים ונראים יותר טוב. היום כבר ניצחנו וביום שישי נמשיך להתקדם, הכל הולך לטובה ומקווים להמשיך ככה". 

יקווה להמשיך את המומנטום גם בליגה. אבו עלי

 

 

בהנהלת כאוכב אמרו לאחר ההפסד והמכות שספגו במהלך המשחק: "אנחנו מאוכזבים ומתוסכלים. מגיע לאחי לנצרת לנצח, אנחנו לא היינו מספיק נחושים והפנים למשחק הקרוב בשישי. אין לנו קסמים ולא יהיו לנו עד שישי הקרוב, נתמודד עם מה שיש. הפציעות רודפות אותנו מהמחזור הראשון ואנחנו לא יודעים איך לאכול את זה. בנוגע להרחקה של ואיל, היא לא הייתה מוצדקת, התחושה שלנו לא טובה אבל נצטרך לנוח ולחשוב מה עושים בשישי".

 

על האכזבה מהיכולת במשחק אמרו לסיום: "האשמה לא על השחקנים או המאמן, מרביתם השקיעו כדי לתת הופעה מכובדת אבל אפשר לראות שבסיום המשחק היו שבעה שחקני נוער בהרכב ומול קבוצת ליגה לאומית היו פערי רמות. אנחנו מאשימים את עצמנו, הייתה הרגשה שנתנו להם יותר מדי כבוד למרות שמי שראה אותנו בשנה שעברה ראשה שנלחמנו מול קבוצת ליגה לאומית בתנאי מזג אוויר קשים.".

 

כאמור לאחרונה מתאמן עם הקבוצה הקשר בן בן שושן ועל כך אמרו: "הוא מתאמן איתנו אחרי פציעה של צולבת, נראה איך הדברים מתקדמים. אנחנו בודקים כמה אפשרויות לצירוף לפני המשחק הקרוב אבל גם לא היינו פנויים לעסוק רק בזה לאור ההכנות למשחק הנוכחי שהפריע לנו להתרכז בדברים אחרים. בנוגע לפציעתם של אבי מלכה וחמד גנאים אנחנו עוד לא יודעת להגיד תוצאות אבל נקווה לבשורות טובות". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload