בן זקן לאחר ההפסד לק"ש: "צריך לשאול את מי שמדבר על המעמד שלי, אני מבחינתי עובד".  אבו

סכנין הובסה בדוחא בתוצאה 3-0 על ידי עירוני קריית שמונה: "נראנו לא טוב בלשון המעטה". אבו יונס התעמת עם אוהדים בסיום ונכנס בזעם לחדר המאמן.

לאחר שקיבלה הרבה מחמאות על הופעותיה הקודמות בליגה, סכנין הגיעה למשחק הערב במגרשה הביתי במטרה לתרגם את המחמאות לנקודות ולהשיג ניצחון ביתי ראשון ושני בליגה. אמנם, המציאות הייתה רחוקה מכך וסכנין בהופעה חלשה, לא היוותה יריב קשה לחיים סילבס וחניכיו.

האורחת הצפונית הצליחה לנצל מצב נייח ששינה את פני המשחק בדקה ה-29' כאשר אחמדי שלח בעיטה חופשית נהדרת אל תוך שערו של קנדיל שהעניק לקבוצתו יתרון שנשמר עד תום המחצית.

שחקני סכנין וק"ש / צילום: עובאדה אכתילאת

בני בן זקן ניסה להגיב ליכולת החלשה על כר הדשא כאשר ביצע חילוף ואת המחצית השנייה פתח עם פיראס מוגרבי, שהיה בספק למשחק, במקומו של שלומי אזולאי. החילוף לא הניב לבן זקן מספרים ויתרה מכך, לאחר שאף ביצע חילוף נוסף כשהכניס את אקפביו במקומו של כליבאת, הקבוצה ספגה שער נוסף מרגליו של סמואל בראון שהכפיל את היתרון לקבוצתו. החגיגה של קרית שמונה לא הסתיימה כך ויואל אבוחצירה, החלוץ שהתקדם העונה מליגה א' צפון לליגת העל, שילש את היתרון. מנגד, בן זקן ניסה חילוף נוסף כשהכניס את זגורי במקומו של חטאב אך גם זה לא סייע לו כדי לצמק אפילו בשער אחד והוא סיים משחק מאכזב שרק ערער את מעמדו עוד יותר והלהיט את היציעים.

אוהדי הקבוצה לא אהבו את שראו ובסיום המשחק נשמעו קריאות לעבר המאמן להתפטר, כמו כן נרשם בסיום עימות בין אבו יונס לאוהדים לאחר שהיו"ר נאחז בגדר ההפרדה בין הקהל לכר הדשא ונצפה עונה בלהט וזעם לאוהדים שהפנו קריאות כלפיו וכוחות האבטחה שהיו במקום נאלצו להרגיע את האווירה ולמנוע מהומה. כאמור בסכנין יצטרכו לקבל החלטות תוך התייחסות למעמדו המעורער של בן זקן ולהחליט האם לבצע זעזוע.

גם בחדר ההלבשה לא היה שקט וגורמים במועדון מעידים כי בסיום נכנס אבו יונס לחדרו של בן זקן תוך שהוא זועם על המשחק שהציגה הקבוצה ומטיח בו מילים קשות. על פי העדויות היו"ר גם טען כי המאמן צריך לקחת אחריות על המצב. אמנם טרם התקבלה החלטה אך מסתמן כי המאמן עשוי לסיים את דרכו עקב אי שביעות הרצון מהיכולת בעיקר לאחר שגורמים במועדון סיפרו כי האולטימטום היה המשחק הנוכחי.

יהיה המשחק האחרון? בן זקן

צילום: עובאדה אכתילאת

המאמן בני בן זקן שהתראיין בסיום המשחק אמר: "זה המשחק הראשון שלא היינו טובים, גול ממצב נייח שבר אותנו".

בנוגע למעמדו הוסיף: "כל מי שמדבר על המעמד שלי צריך לשאול אותו, אני מבחינתי עובד ומחבר את הקבוצה בכל יום כמה שאפשר, אם היינו מנצחים את פתח תקווה היו מדברים על אירופה, הפער בין להתפטר ואירופה הוא מאוד קרוב. זה חלק מהמקצוע וצריך להתמודד עם זה".

סוגייה נוספת שעלתה היא אי שיתופו של עטאא ג'אבר שאמנם ערך הופעות טובות בדקות בהן שיחק אך שוב לא נכלל בהרכב הפותח ועל כך אמר: "עטאא פתח שלושה משחקים השנה בהרכב, יש לנו דינמיקה של שחקנים טובים שכולם מתחרים על עמדה. אנחנו משתדלים לחלק את הדברים בין כולם כשאפשר".


כתבות נוספות