צמד של אחמד סבע העניק לצור שלום שלוש נקודות בבאקה אל גרבייה

אחמד סבע לאחר הצמד והניצחון על באקה אל גרבייה: "ניצחנו את הקבוצה הכי טוב בליגה. תמיד כיף לכבוש שערים, אני בתקופה טובה מאוד וזה מתחיל מהאימונים. אני נותן הכל".

אחת ההפתעות של המחזור האחרון התרחשה במגרש בבאקה אל גרבייה כאשר זו הפסידה למכבי צור שלום בתוצאה 2-1 ובכך השלימה האורחת משימה לא פשוטה עבור קבוצות כדורגל והיא ניצחון על אותה קבוצה פעמיים רצופות בעוד ניצחה אותה לפני כחודש באותו המקום במשחק שנערך בין השתיים במסגרת גביע המדינה.

בשני המשחקים מי שהצטיין הוא אחמד סבע כאשר החלוץ בן ה-22 שעבר במהלך הקיץ מקרית אתא למכבי צור שלום, נמצא בתקופה מצוינת וככל הנראה אוהב מאוד את המגרש בבאקה בו כבש שער במסגרת הגביע ועוד צמד שערי ניצחון אמש שהעניקו לקבוצתו שלוש נקודות שכמעט ואף תחזית לא צפתה שיגיעו לה לאור פתיחת העונה המצוינת של המארחת והסגל הבכיר אותו בנתה. כאמור לאחר הניצחון של צור שלום, באקה גם נפרדה ממאמנה אוהד בוזגלו והודיעה כי בשלב זה ידריך אותה חסן פדעוס.

אחמד סבע

צילום: איהאם ג'בארין

החלוץ אחמד סבע סיפר על התחושות לאחר הניצחון: "אני שמח מאוד שניצחנו, זה היה משחק חשוב נגד הקבוצה הכי טובה בליגה. באנו מפוקסים ועומר גם כל השבוע עבד איתנו טוב והבאנו תוצאה טובה שתעזור לנו להמשך הדרך".

על היכולת האישית: "תמיד כיף לכבוש שערים אני שמח מאוד ובע׳׳ה נמשיך כך. אני בתקופה טובה מאוד וזה מתחיל מהאימונים, אני עובד טוב בכל אימון ובכל משחק ויש לזה תוצאות. לא משנה אם אני משחק מגן או חלוץ אני נותן הכל".

#אחמדסבעשחקן #צורשלום #באקהאלגארבייה

כתבות נוספות