כרם ארשיד: "אנחנו חייבים לצאת עם מלוא הנקודות מהמשחק מול מכבי פ"ת"

הפועל רעננה תפגוש הערב(שבת, 18:00) את מכבי פתח תקווה. כרם ארשיד: "רצינו להוציא נקודות מול ב"ש ולצערנו זה לא קרה, אנחנו חייבים לצאת עם מלוא הנקודות מהמשחק מול פ"ת". 

 

מנחם קורצקי וחניכיו ישחקו במסגרת המחזור השמיני של ליגת העל מול המלאבסים ומולם ינסו להשיג ניצחון ליגה שני, מה שלא מצליחים לעשות כבר במשך חמישה משחקים. כאמור ברעננה עברו משחק קשה מול הפועל באר שבע בו הפסידו בתוצאה 2-0, אך כפי שאמר המאמן מנחם קורצקי "לקחו דברים טובים מהמשחק הזה", לאחר שהשינוי המפתיע שערך סמוך לפתיחת המשחק הניב לו מחצית ראשונה טובה ומחצית שנייה פחות טובה בו ספגו את שני השערים. מי שפתח באחד עשר של קורצקי וצפוי להמשיך לקבל את מקומו הוא החלוץ כרם ארשיד, בעוד קייס גאנם נכנס כמחליף. 

 ינסה לכבוש את שערו השני העונה. ארשיד
צילום: הדף הרשמי הפועל רעננה


שחקן הקבוצה כרם ארשיד אמר לקראת המשחק מחר: "המשחק של באר שבע כבר מאחורינו -  ידענו שיהיה משחק קשה וציפינו לזה אבל רצינו לצאת עם נקודות מהמשחק, לצערנו לא קרה והמשחק הוא כבר היסטוריה עבורנו. אנחנו חייבים לנצח את המשחק מול מכבי פתח תקווה, זה משחק קשה אבל אנחנו חייבים לצאת עם שלוש נקודות מהמשחק הזה, ומנחם  קורצקי הכין אותנו היטב כדי שנבוא על מנת לנצח".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload