בני בן זקן: "יש לנו שחקנים טובים שיודעים לכבוש, נמשיך בדרך שלנו"

בני סכנין תארח הערב(18:00) את עירוני ק"ש ותנסה להשיג ניצחון ליגה שני. בן זקן: "נשפר את יכולת הסיום, יש לנו שחקנים טובים שיודעים לכבוש. נמשיך בדרך שלנו והנקודות יחזרו אלינו גם בהמשך". 

בני בן זקן וחניכיו יארחו הערב את עירוני ק"ש במטרה לחזור למסלול הניצחונות, להשיג ניצחון בכורה בדוחא ולהגדיל את קצב צבירת הנקודות הלא משכנע עד כה. לאחרונה ספג המאמן לא מעט ביקורות על ניהול המשחק והחילופים, כאשר בקבוצה מאמינים שהסגל הקיים בנקודת הזמן הנוכחים צריך להיות עם מאזן נקודות גבוה יותר. באשר לסגל, גם בעניין הזה עשה בן זקן מספר שינויים לאחרונה כשישראל זגורי, מוחמד כליבאת וג'ורג' אקפביו עולים כמועמדים להיכנס אליו או לצאת ממנו בכל שבוע לאחרונה וככלל בסכנין יש מאבק על מקום בהרכב ובסגל לקראת כל משחק.

המאמן בני בן זקן אמר לקראת המשחק: "המשחק האחרון היה משחק מאוד דומה למשחק בהפועל חיפה בו הצגנו יכולת טובה והגענו למצבים אבל לא כבשנו וניצחנו, בסופו של דבר לקחנו נקודה שזה דבר שגם במשחקים ששיחקנו טוב לפעמים לא לקחנו ולהמשך ניקח את היכולת והמצבים. נרצה לשפר את היכולת הסיום במשחק הקרוב ולהמשך, יש לנו שחקנים טובים שיודעים לכבוש והוכיחו את זה גם עכשיו וגם בעבר. אני חושב ששחקנים שיש לנו הם באמת שחקנים בגיל ובשלום הנכונה, מגיעים למצבים וקורה שמחמיצים".

ישיגו הערב ניצחון ליגה שני? שחקני סכנין

צילום: עובאדה אכתילאת

על ההכנות ליריבה ק"ש הוסיף: "כמו כל משחק בליגה אנחנו מתכוננים ומודעים לכך שזו יריבה לא קלה ומשחק לא פשוט אבל כמו משחק עד עכשיו נמשיך בדרך שלנו להיראות טוב להגיע למצבים והפעם בעזרת השם גם לכבוש. יש הרבה מאוד דברים שאנחנו יכולים לקחת, רצינו להיות עם יותר נקודות ואנחנו צריכים להיות עם יותר אבל אם נמשיך ביכולת הזו נקבל את הנקודות בחזרה בהמשך השנה אחרי שלא קיבלנו אותם בחלק מהמשחקים שהגיעו לנו, הקבוצה מתחברת. אנחנו ממוקדים במשימה לשרת את סכנין ולהצעיד את הקבוצה קדימה". 

#בניסכנין

כתבות נוספות