ניצחון שני ברציפות לאום אל פחם: קראקרה כיכב עם שלושער, חשש מחומרת פציעתו של מורג'אן

ניצחון שני ברציפות לאום אל פחם בתוצאה 3-0 על הפועל כאוכב. מועמר קראקרה הצטיין עם שלושער: "חשוב לי ששימחנו את האוהדים, התפקיד שלי זה לשים גולים והכי חשוב שיצאנו עם שלוש הנקודות". חשש שעבד מורג'אן סובל מנקע בקרסול.

לעיני כ-2000 צופים ובפעם הראשונה מאז העונש אותו ספגה בעונה שעברה בה היא מארחת במגרשה הביתי, אירחה היום(שישי) הפועל אום אל פחם את כאוכב במסגרת המחזור השביעי של ליגה א' צפון. במסגרת הטקס שנערך טרם פתיחת המשחק העניקה הנהלת אום אל פחם זר פרחים לאחמד שיבל ואימן חלאילה שבעבר היו בשורותיה.

המשחק נפתח בצורה נהדרת על ידי המארחת וכבר בדקה ה-7' מועמר קראקרה קיבל כדור נהדר מרן רול ושלח אותו בבעיטה נהדרת לחיבורים שהעניקה יתרון מהיר לקבוצתו. אום אל פחם המשיכה לשלוט במשחק ובדקה ה-43' שוב החלוץ המצוין הלהיט את הקהל עם שער שני שלו במשחק לאחר כדור שהוריד בן לולו הוריד בחזה עליו השתלט ושלח אותו פנימה. מנגד, כאוכב שהגיעה למשחק בהרכב חסר וסבלה מחוסר מזל בחודש האחרון עקב ריבוי הפציעות, עוד ניסתה לחזור למשחק אולם לאום אל פחם היו תכניות אחרות והיא המשיכה בשלה כאשר בדקה ה-57' רן רול רשם בישול נוסף לקארקרה שהשלים שלושער אדיר ושער רביעי בשני משחקים בלבד במדי הקבוצה.

קראקרה ובן לולו חוגגים

צילום: איהאם ג'בארין

בדקה ה-65' לכאוכב הייתה הזדמנות מצוינת לצמק לאחר שואיל חרבאוי השתלט על כדור אותו איבדה הגנת אום אל פחם, העביר אותו מצוין לשגיא סבג שמול שוער שלח אותו החוצה. ואם הזכרנו את נושא הפציעות בכאוכב, בדקה ה-72' שוב ביצעה הקבוצה חילוף כפוי מסיבה זו לאחר שעבד מורג'אן נפצע בקרסול ועל פי בדיקה ראשונה מדובר בנקע והקשר יערוך בדיקות נוספות.

המשחק הסתיים בניצחון גדול בתוצאה 3-0 לטובת אום אל פחם, מה שקידם אותה למקום השלישי עם 14 נקודות במאזנה. מילה טובה מגיעה לאום אל פחם על האירוח שהיה ביציעים כאשר עם שריקת הסיום נצפתה שמחה אדירה בקרב אוהדי הקבוצה שזוכים לחגוג עם קבוצתם משחק שני ברציפות.

שחקני אום אל פחם מאושרים לאחר הניצחון

צילום: איהאם ג'בארין

כובש השלושער והמצטיין מועמר קראקרה אמר בסיום: "עשינו משחק טוב והכי חשוב זה שלוש הנקודות. התפקיד שלי הוא לשים גולים וחשוב לי שהאוהדים הלכו שמחים היום. אני אומר להם מכאן שימשיכו להגיע ולהיות הגב שלנו, בעזרת השם נשמח אתכם ממשחק למשחק".

#הפועלאוםאלפאחם #מועמרקראקה

כתבות נוספות