החיבור עם הקהל ושיתוף הפעולה עם בן לולו: קראקרה מספר על ההתאקלמות המוצלחת באום אל פחם

שער רביעי בשני משחקים ושלושער אדיר בניצחון על כאוכב. מועמר קראקרה מספר על השתלבותו הטובה באום אל פחם: "אם שחקן עושה את העבודה כמו שצריך הוא יקבל הרבה מחמאות, באתי לכאן בגלל האוהדים". על שיתוף הפעולה עם בן לולו: "פעם ראשונה שאני משחק ליד חלוץ כזה מפרגן, הוא חושב רק על הצלחת הקבוצה".

החלוץ הצטיין בניצחון קבוצתו על כאוכב והביע את שביעות רצונו מההשתלבות בקבוצה. כאמור קראקרה שערך הופעת בכורה במחזור הקודם מול אסי גלבוע, כבש היום את שערו הרביעי בשני משחקים בלבד ונראה כי הוא האדם הנכון ברגע הנכון להגיע לאום אל פחם ולחזק את החלק הקדמי שלה בעוד מה שניכר היה לאורך כל התקופה האחרונה בקבוצה הוא כי חסרה לה כל כך אותה "רגל מסיימת" שתצליח לנצל מצבים ולהפוך אותם לשערים.

מפרגן לאוהדים. קראקרה

צילום: איהאם ג'בארין

על השתלבותו הטובה והקושי ממנו סבלה הקבוצה בכיבוש שערים אמר: "יכול להיות שמה שהיה חסר זה חלוץ והיה חסר קצת שקט לקבוצה. לא חסר לנו כלום ואנחנו משחקים כדורגל טוב, לאוהדים אני אומר שתמשיכו לתת לנו גב ואני מבטיח שנהיה אחת הקבוצות החזקות בליגה ונלך לכל משחק כדי לתת את המקסימום בשביל להוציא שלוש נקודות".

על הלחץ והעובדה שלא כל שחקן מצליח להשתלב באום אל פחם הוסיף: "אום אל פחם זו קבוצה שכולם מכירים ושרוצים בה תמיד ניצחונות. ממה שאני יודע אם שחקן עושה את העבודה כמו שצריך יקבל הרבה מחמאות מהאוהדים ושחקן שיזייף ברור שלא יקבל מחמאות טובות. בחרתי להגיע רק בגלל האוהדים ומקווה שאמשיך לשמח אותם ממשחק למשחק".

בשני המשחקים של קראקרה בקבוצה, בא לידי ביטוי שיתוף הפעולה המוצלח שלו עם משה בן לולו, שזו עונתו השנייה במועדון ונראה כי השניים משלימים אחד את השני ומעניקים אחד לשני ביטחון. בנושא זה אמר: "מה שמאפיין אותנו זה חדר הלבשה בריא. זו פעם ראשונה שאני משחק ליד חלוץ כמו בן לולו שמפרגן ולא אכפת לו מי ישים גול מה שמעניין אותו זה הצלחת הקבוצה. אני רוצה להגיד לכל האוהדים שידעו כמה בן לולו רוצה בהצלחת הקבוצה אני מאחל לו את כל ההצלחות שבעולם הוא שחקן גבר".

שילוב מוצלח. מועמר קראקרה ומשה בן לולו

צילום: איהאם ג'בארין

#מועמרקראקה #משהבןלולו

כתבות נוספות