בכאוכב סובלים ממכת פציעות והרחקות אך מאמינים בסגל לקראת אום אל פחם: "נבוא לשחק כדורגל ולהתמודד

על אף מכת הפציעות וההרחקות שפוקדת את הקבוצה, בכאוכב מאמינים: "הפציעות פגעו בנו אבל אנחנו משחקים טוב, ננסה להתמודד הכי טוב שאפשר עם הכלים שלנו מול אום אל פחם".

שבועות לא פשוטים עברו על איימן חלאילה וחניכיו כאשר מכת פציעות רדפה את הקבוצה ואם לא די בכך, גם בשני המשחקים האחרונים אותם עברה בקצב מהיר של שבוע אחד בלבד, ספגה הקבוצה הרחקות. זה החל לפני כחודש, בתיקו הדרמטי שחילצה הקבוצה מאסי גלבוע בתום משחק קשה בו איבדה בדקות הראשונות את שחקן הרכש שלה אמיר אבו ניל שהתברר כבר באותו היום שסובל משבר בקרסול. אבו ניל, שהיה בתקופה מצוינת והסתמן כבורג משמעותי ושובר שוויון של הקבוצה בחלק הקדמי, התבשר כי ייעדר מעל חודש וחצי ובכך נאלצה הקבוצה למצוא את הפיתרון המתאים במקביל להיעדרותו של אבי מלכה ממשחק אחד גם כן בעקבות פציעה ממנה סבל ומי שקיבל את הצ'אנס הוא אנס נסאר הצעיר שסומן ככישרון עולה ופוטנציאל גדול.

אילוצים בעקבות פציעות / צילום: עובאדה אכתילאת

אם לא די בכך, בחלק ההגנתי לאיימן חלאילה יש כאב ראש לא קטן במקביל להרחקתו של הבלם סאמח סרחאן במשחק מול כפר כנא, החתימה הקבוצה את הבלם אחמד צביח ששותף שני משחקים בלבד אך לאחר המשחק האחרון מול עירוני טבריה סובל ממתיחה ונמצא בספק רב למחר, זאת יחד עם פציעתו של תאמר שייח אחמד ששב לפני שני משחקים מתקופת היעדרות היישר להרכב הפותח אך כבר באותו המשחק לאחר דקות בודדות ביקש לצאת וסימן שאינו יכול להמשיך. לרוע מזלה של כאוכב היא ספגה מכה נוספת במשחק האחרון מול עירוני טבריה שהסתיים בתיקו מאופס ובו הורחק המגן יזן נסאר, מה שמאלץ אותה, שוב, לחשוב על פתרון לקראת המשחק הגדול מול אום אל פחם ו

נכון להיום הרשימה ארוכה ומונה את נביל עלי, אחמד סייד אחמד, אחמד צביח, תאמר שייח אחמד, אמיר אבו ניל וזאת בנוסף להרחקתו של יזן נאסר שייאלצו את איימן חלאילה לחשוב על פתרונות ראויים לקראת המשחק מחר בו ייפגוש את היריבה אום אל פחם שזו מצדה נמצאת במומנטום חיובי וחוזרת לארח בביתה לעיני הקהל המקומי שרק מצפה לרצף ניצחונות מקבוצתו. בהנהלת כאוכב הביעו אמון בקבוצה לקראת המשחק הגדול שמצפה לה וזאת על אף כמות ההיעדרויות: "הפציעות וההרחקות פגעו לנו בכשירות, אך יחד עם זאת אנחנו נראים טוב מאוד מבחינת משחק, השחקנים שנכנסים להרכב ממלאים אחר ההוראות של המאמן ועוזרים מאוד לקבוצה".

מצפה לו משימה קשה מחר / צילום: עובאדה אכתילאת

לקראת המשחק מול אום אל פחם הוסיפו: "נכון שהשחקנים הפצועים היו מוסיפים לנו הרבה כוח, אבל אנחנו מאמינים גם בסגל הקיים וסומכים עליו. לא נשכח שאנחנו גם מפתחים שחקני נוער. אום אל פחם תמיד הייתה קבוצה חזקה אבל אנחנו באים לשחק כדורגל וננסה להתמודד הכי טוב שאפשר עם הכלים שיש לנו".

#הפועלאוםאלפאחם #הפועלכאוכב

כתבות נוספות