מואנס דאבור כיכב עם צמד ובישול בניצחון על רוזנבורג

ליגה אירופית: החלוץ הישראלי כיכב עם צמד ובישול בניצחון השלישי ברציפות במסגרת הליגה האירופית על רוזנבורג. 

 

לאחר הניצחונות על רד בול לייפציג וסלטיק במסגרת הליגה האירופית ותיקו במסגרת משחקי הליגה, יצאו מואנס דאבור וחבריו לאתגר נוסף בו פגשו את רוזנבורג הנורווגית. המשחק התפתח מתחילתו לטובת החלוץ הישראלי המצטיין וקבוצתו כאשר הוא גם היה אחראי על השער הראשון במשחק אותו כבש בנגיחה בדקה ה-34' למשחק.

 

במחצית השנייה הכושר המצוין בו נמצא דאבור בא לידי ביטוי באופן מובהק כאשר בדקה ה-53' בישל את השער השני במשחק לוולף חברו ושש דקות בלבד לאחר מכן השלים צמד משלו עם בעיטה מדויקת מהנקודה הלבנה שחתמה ניצחון לקבוצתו העומדת בראש הביתה ואילו משחק מצוין נוסף בשבילו. 

 מתוך: דף הפייסבוק  הרשמי רד בול זלצבורג

 

צמד השערים שכבש דאבור הערב השלימו את מאזנו ל-17 שערים בכל המסגרות ו-5 מתוכם במסגרת משחקי הליגה האירופית בהם הצטיין, ללא ספק דאבור נמצא בכושר נפלא ומוכיח משבוע לשבוע שמדובר באחד השחקנים הבכירים והמוכשרים שיצאו לאירופה.

 

בצד המקצועי, מעבר למשימתו יחד עם חבריו במסגרת הליגה האירופית, דאבור נמצא בשיאו של המסע בפסגת טבלת הליגה האוסטרית כאשר רק השבוע אמר לאחר התיקו שהשיגו מול וואקר אינסברוק כי "זו לא התוצאה שרצינו, אבל אנחנו עדיין לא מנוצחים" ואכן להישאר בלתי מנוצחים זו המשימה של דאבור וזלצבורג להמשך דרכם.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload