מחמוד עבאס חוזר לליגה א' צפון: "באקה היו הכי רציניים ומעוניינים שאגיע"

מחמוד עבאס חוזר למחוז הצפוני והצטרף לבאקה אל גרבייה: "הם היו הכי רציניים ומעוניינים שאגיע. אום אל פחם? קבוצה טובה ויש עוד כאלה בליגה, אני היום במקום אחר". 

 

הקשר שביקש את שחרורו משמשון כפר קאסם אליה הצטרף העונה, מצא יעד חדש ויצטרף לבאקה אל גרבייה תחת המאמן אוהד בוזגלו. עבאס, שהגיע בעונה שעברה לליגה א' צפון מהליגה הלאומית ובמאזנו בעונה הנוכחית עד כה שני שערי ליגה, הינו שחקן בכיר וחיזוק משמעותי לקבוצות השואפות להתמודד על עליית ליגה העונה, כאמור עבאס הינו חיזוק לטווח הארוך וגם למשחק הקרוב בו תתמודד הקבוצה ללא קשרה המורחק ראול גרשומוב. 

 

מחמוד עבאס אמר על הצטרפותו לבאקה: "באקה היו הכי רציניים ומעוניינים שאגיע ואני מעריך את זה מאוד. הייתה לי פתיחת עונה טובה מאוד והרגשתי טוב אבל מבחינה אישית הרגשתי שאני לא יכול להמשיל ומכאן אני מאחל לשמשון כפר קאסם הצלחה ומעצמי מצפה לעזור לקבוצתי החדשה כשה שיותר ולתרום מהניסיון שלי כדי לעזור לה להתקדם". 

 

על המפגשים הצפויים מול קבוצתו בעונה שעברה הפועל אום אל פחם הוסיף: "אום אל פחם קבוצה טובה ויש עוד כאלה בליגה א' צפון, נצטרך להתמודד עם כולן. אני מכבד מאוד ומעריך את הקהל שם אבל היום אני במקום אחר ואעשה הכל כדי שהקבוצה שאני נמצא בה תצליח". 

 חוזר לצפון. עבאס

צילום: איהאם ג'בארין

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload