בסכנין מאוכזבים מהתיקו מול פ"ת וקצב צבירת הנקודות: "לא יעלה על הדעת שאנחנו עם ניצחון בודד

אכזבה בסכנין מהתיקו מול מכבי פ"ת ותוצאות הקבוצה עד כה: "לא יעלה על הדעת שאנחנו עם ניצחון בודד מתחילת העונה. היינו עדיפים על מכבי פ"ת ובכל זאת לא ניצחנו, גם החילופים לא מובנים".

בסכנין קיבלו באכזבה את תוצאת התיקו המאופס נגד מכבי פתח תקווה בשבת האחרונה והביקורת כלפי המאמן בני בן זקן מחריפה. בקבוצה אינם מבינים וכלל לא אוהבים את קצב צבירת הנקודות כאשר גורמים בקבוצה אמרו: "לא יעלה על הדעת שאנחנו עם ניצחון אחד בודד מתחילת העונה". כאמור לאחר המשחק אתמול מעמדו של בן זקן שוב התערער והפסד נגד קרית שמונה בשבוע הבא עלול לחרוץ את המשך דרכו בקבוצה שרוצה לראות תוצאות בהתאם לסגל הבכיר שבנתה העונה.

סופג ביקורות. בן זקן

צילום: עובאדה אכתילאת

בקבוצה מנסים להסביר את הביקורת כנגד המאמן כשהאצבע המאשימה מקרב גורמים בכירים בה היא בעיקר לכיוון ניהול המשחק כשאומרים: "יש הרגשה שהוא אינו קורא את המשחק ולא מגיב, איך זה שאנחנו עדיפים על מכבי פתח תקווה ואפשר היה לנצח אך מסיימים בתיקו. החילופים לא מובנים". 

מי שמאכזב ממעמדו הוא מוחמד כליבאת ששוב לא נכלל בסגל הקבוצה לאחר שמפתיחת העונה קיבל את מקומו בהרכב הפותח, כאמור מי שהביעה עניין בקשר היא קבוצתו הקודמת הפועל רעננה אולם בשלב זה אין החלטה של השחקן על מעבר לשום קבוצה אחרת בינואר הקרוב. 

#בניסכנין

כתבות נוספות