אדהם האדיה: "רואים רצינות ודריכות אצל השחקנים, יש רצון גדול יותר להביא נקודות"

באכסאל מרוצים מקצב צבירת הנקודות תחת אדהם האדיה והניצחון הדרמטי על נס ציונה במחזור האחרון: "יש רצון גדול יותר עכשיו, רואים יותר רצינות ודריכות אצל השחקנים"

עידן הפועל אכסאל בליגה הלאומית נפתח עם הגעתו של אדהם האדיה לקבוצה כאשר אכסאל רשמה בשישי האחרון ניצחון חשוב ושני שלה בליגה בתוצאה 2-1 על נס ציונה. בדומה למשחקים האחרונים של הקבוצה, גם הפעם היה מדובר במשחק דרמטי במיוחד כאשר המחצית הראשונה הסתיימה ללא שערים ובדקות הראשונות של המחצית השנייה ציון צמח שהצטיין במשחקיו הראשונים בקבוצה חזר לכבוש והעלה את קבוצתו ליתרון, אמנם העולה החדשה בצד הנגדי הצליחה להשוות ובדקות הסיום דייגו סליס, שוב עם שער מכריע שחתם את תוצאת המשחק והעניק ניצחון לקבוצתו.

אדהם האדיה

צילום: חליל חאדר

מאז שהגיע אדהם לקבוצה הצליחה הקבוצה להשיג 7 נקודות מתוך 9 אפשריות ובכך היא עלתה מעל לקו האדום. באכסאל הייתה שביעות רצון ושמחה אדירה לאחר הניצחון אמש ובמידה ותמשיך בדרך החדשה אותה פתחה ובעוד הקבוצה נמצאת עם משחק חסר מול בית"ר ת"א רמלה, היא יכולה כבר לראות את עצמה מתרחקת מהתחתית. 

המאמן אדהם האדיה אמר על תקופתו המוצלחת ובמסגרת ההכנות למשחק הקרוב: "אנחנו מתגבשים ממשחק למשחק, רואים יותר רצינות ודריכות אצל השחקנים. הניצחונות הביאו ביטחון ואווירה טובה אבל אני לא מסתמך על הנקודות שהבאנו אלא צריכים להמשיך, מבחינתי אנחנו 7 נקודות מ-9 כשאני מסתכל על תקופתי בקבוצה ויש בי רצון עוד יותר להביא נקודות, אנחנו במומנטום טוב ויש רק רצון גדול יותר עכשיו". 

#הפועלאכסאל

כתבות נוספות