חוזרת אחורה: תיקו וחלוקת נקודות בין סכנין למכבי פ"ת

בני סכנין סיימה בתיקו מאופס מול מכבי פתח תקווה ולא הצליחה לייצר רצף ניצחונות ליגה. 

בני בן זקן וחניכיו התארחו הערב אצל המלאבסים במסגרת המחזור השביעי לליגה ולאחר שהשיגו במחזור האחרון ניצחון בכורה בליגה. בהיבט סגל הקבוצות, מי שחזר להרכב הפותח של סכנין הוא מהראן ראדי במקומו של ישראל זגורי. בסגל הרחב עדיין לא נכללו מוחמד כליבאת ואמיר נסאר משחק שני ברציפות.

ניסה לייצר רצף ניצחונות. בן זקן

צילום: עובאדה אכתילאת

על כר הדשא, ברבע השעה הראשונה הגיעה סכנין לשלוש הזדמנויות מסוכנות, אך איהאב גנאים ומוחמד גדיר בשתיים מהן לא הצליחו להכניע את גיגי ולדייק למסגרת. מנגד, המארחת ניסתה בשלה עם כדור טוב של קניוק שחלף קרוב מאוד אך מעל השער. בדקות האחרונות של המחצית קשר המלאבסים ניסה שוב עם כדור אופייני לו מזווית רחוקה אך שוב היה חסר לו מעט דיוק בכדי להשפיע על לוח התוצאות. 

סכנין הייתה מסוכנת יותר בשלבים הראשונים וזה נמשך גם בדקות הראשונות של המחצית השנייה עם ניסיונות של אזולאי, ראדי וגדיר שאחד אחרי השני לא הצליחט לכבוש את שער המיוחל שסכנין רצתה כדי להצדיק את העדיפות על כר הדשא. בדקה ה-78' נכנס למשחק החלוץ אוסמה חלאילה במקומו של שלומי אזולאי כאשר החלוץ הצעיר נכנס לקבל דקות לראשונה מאז מחזור הפתיחה, דקות בודדות קודם לכן נכנס ישראל זגורי במקומו של מהראן ראדי. 

בדקה ה-86' שוב הזדמנות למלאבסים וכדור חופשי של קניוק נעצר אצל קנדיל. ארבע דקות לאחר מכן נכנס לכר הדשא עטאא ג'אבר במקומו של פיראס מוגרבי שלא הציג יכולת טובה כמו במשחקיו האחרונים ולא הצליח לסייע בהכרעת המשחק. בדקה זו דווקא מי שניסתה לאיים היא מכבי פ"ת כאשר לידור כהן שלח כדור מצוין מזווית רחוק שחלף מעט מעל השער של קנדיל ומנגד, סכנין רשמה הזדמנות אחרונה למשחק עם נגיחה של ג'אבר לידיו של גיגי מכדור מצוין ששלח לו אוסמה חלאילה. 

לאחר הניצחון על הפועל חיפה, בסכנין הייתה תחושה שזה הרגע לצאת לדרך חדשה ולייצר רצף נקודות, אך זה לא קרה הערב ובני סכנין, על אף עדיפותה על כר הדשא, לא הצליחה להכריע ולכבוש שערים ותיאלץ לנסות לחזור למסלול הניצחונות במחזור הבא מול עירוני ק"ש. 

המאמן בני בן זקן נשמע מאוכזב מתוצאת הסיום כשאמר: "שלטנו במשחק ולא ניצחנו וחבל התוצאה פשוט מאכזבת". 

#בניסכנין

כתבות נוספות