שער של אבי מלכה בתוך תוספת הזמן העניק ניצחון ביתי לכאוכב על מגדל העמק

איימן חלאילה וחניכיו חזרו למסלול הניצחונות מול מגדל העמק: החלוץ אבי מלכה הכריע את ההתמודדות עם שער ניצחון בתוך תוספת הזמן.

במסגרת המחזור השישי של ליגה א' צפון, אירחה היום(שישי) הפועל כאוכב במגרשה הביתי את הפועל מגדל העמק. המארחת הפועל כאוכב שהגיעה למשחק אחרי תוצאת התיקו במחזור האחרון נגד כפר כנא, חיפשה ניצחון שני העונה בליגה בעוד לקבוצתו של חלאילה חסר משחק ליגה אחד מול עירוני טבריה אותו תשלים בשלישי הקרוב. בהיבט מצב הפצועים של הקבוצה, המשיכו להיעדר נביל עלי, אמיר אבו ניל ואחמד סייד אחמד ואילו סאמח סרחאן בשל ההרחקה מהמשחק הקודם.

השופט רון רופין הוציא את המשחק לעיני 300 צופים מתוכם כ-50 שהגיעו ממגדל העמק, במחצית הראשונה המשחק לא התעלה לרמה גבוהה והתרכז ברובו במרכז המגרש. בדקה ה-25' כאוכב נאלצה לבצע חילוף מוקדם כשתאמר שייח אחמד, שרק חזר להרכב ולסגל הקבוצה לאחר היעדרות בעקבות פציעה ולא יכל להמשיך כאשר במקומו נכנס נזאר סבאח. בדקה ה-30' זכינו לראות מיני הזדמנות ראשונה במשחק כשכדור של ניקולס פלצ'וק חמק סנטימטרים מעל הקורה. בדקה ה-42' הזדמנות נהדרת מן העבר השני לכאוכב כאשר כדור גובה הוגבה לרחבת מגדל, חלאילה ניסה לאגרף את הכדור שנחת לרגליו של אנס נסאר, ממנו הוחזר לוסים עלי שבעט כדור חזק שנהדף.

 שוער מגדל העמק מג'די חלאילה

במחצית השנייה המשחק התעורר מעט ושתי הקבוצות החלו לתקוף וליזום כאשר כל קבוצה ניסתה להבקיע בעיקר דרך בעיטות מרחוק, בצד כאוכב היו אלו וסים עלי ואבי מלכה שהכדורים שלהם נהדפו על ידי מג'די חלאילה ועבד מורג'אן וחמד גנאיים שהבעיטות שלהם ממצבים נייחים חלפו מעל השער. מגדל העמק הגיעה גם היא למספר מצבים כאשר בעיטה של ראמי מיאזנה הצעיר מכ-25 מטרים נהדפה על ידי שיבל והמחליף יותם כהן בעט שני כדורים מתוך הרחבה שנהדפו גם כן על ידי השוער המצוין.

בדקה ה-86' כאוכב קיבלה הזדמנות גדולה להכריע את המשחק כאשר שגיא סבג המחליף השתלט על כדור עומק שנשלח לרחבת מגדל העמק ומול חלאילה בעט למשקוף השער והגנת מגדל הצליחה להרחיק את הכדור החוזר. חמש דקות חלפו להן ובבתוך תוספת הזמן קיבלנו את השער של המשחק, נזאר סבאח הגביה כדור לרחבה של מגדל העמק ואבי מלכה הקדים את הגנת מגדל ונגח מעל חלאילה לרשת שער שקבע את התוצאה הסופית של המשחק.

כובש שער הניצחון אבי מלכה

הניצחון של כאוכב העלה את מאזנה לשמונה נקודות ובמחנה שלה נשמו לרווחה לאחר ששברו בצורת של חודש ללא ניצחונות וכעת עיניהם כבר נשואות ליום שלישי הקרוב בו ישחקו את משחק ההשלמה מהמחזור השלישי מול עירוני טבריה וימים ספורים לאחריו יצאו למפגש המסקרן מול אום אל פחם. בקבוצה מקווים שהפציעות שספגו תאמר שייח אחמד ושגיא סבג לא יהיו חמורות ויוכלו ליטול חלק כבר במשחקים הקרובים. 

לעומתם, בצד המפסיד במחנה של מגדל העמק יצאו מאוכזבים מההפסד והשער שספגו בתוספת הזמן, שכן הקבוצה הציגה יכולת טובה והגיעה לכמה מצבי כיבוש שלו נוצלו ובעקבות ההפסד הזה הקבוצה נותרה עם נקודה אחת בלבד ועדיין ללא ניצחון ליגה. 

מאמן מגדל העמק אלי מזרחי

#הפועלכאוכב

כתבות נוספות