מחצית אחת הספיקה לה: אום אל פחם חזרה למסלול הניצחונות עם 3-0 על אסי גלבוע

אום אל פחם הביסה 3-0 את אסי גלבוע וחזרה למסלול הניצחונות: רן רול, מוחמד מחאג'נה(עצמי) ומועמר קראקרה עם שער בכורה הכריעו את ההתמודדות כבר במחצית הראשונה. בן לולו: "הניצחון יחזיר את הביטחון שקצת אבד בדרך".

לאחר התיקו המאופס מול צור שלום במחזור הקודם, הגיעה אום אל פחם למגרש בגלבוע במטרה לחזור למסלול הניצחונות. אום אל פחם הגיעה לאחר השינויים שנעשו בסגל שלה כאשר מי שרשם הופעת בכורה במדי הקבוצה הוא החלוץ מועמר קראקרה ומי שלא לקח חלק במשחק הוא הבלם מושיקו מישאלוף המורחק ומוחמד אבו שאקר הפצוע. בצד הגלבוע, חניכיו של רז משולם עלו ללא הקפטן מוחמד פודי שעבר לאחרונה ניתוח בעקבות שבר בידו ונמצא בתקופת החלמה.

על כר הדשא, נרשם ניסיון ראשון במשחק לזכות המארחת כאשר בדקה ה-5' רן גוזלן ניסה למצוא את הרשת אך שוערה של אום אל פחם חיים זיסקינד היה מוכן וערני. דקות בודדות לאחריו, רן רול היה זה שהגיע להזדמנות מול שוער בצד הנגדי אך לא מצא את שוער היריבה מוכן. בדקה ה-13' שוב ניסיון לגלבוע כאשר הפעם היה זה יוני אוחיון שניסה בבעיטה מרחוק שעברה מעל שערו של זיסקינד. בדקה ה-16' הגיע השער הראשון של המשחק אותו כבש רן רול ותוך שתי דקות בלבד קראקרה בפעולה אישית מצוינת מצא את בן לולו ששלח כדור לעבר השער שפגע בבלם הגלבוע מוחמד מחאג'נה ונכנס פנימה.

בכורה מוצלחת. קראקרה

צילום: איהאם ג'בארין

בדקה ה-33' מועמר קראקרה כמעט ניצל טעות בהגנת הגלבוע אך נהדף אצל שוער הגלבוע שהרחיק לקרן, ממנה הכדור חזר לראשו של מסיקה ונעצר על ידי הגנת הגלבוע בקו השער. בדקה ה-35' שוב משה בן לולו ניסה ניסה לבעוט לעבר השער, אך הרחקה לא טובה החזירה את הכדור לרגלי מועמר קאקרה שהפעם ניצל את ההזדמנות היטב וכבש את שער הבכורה שלו במדי הקבוצה שקבע את תוצאת המחצית 3-0 לטובת קבוצתו.

שחקני אום אל פחם חוגגים

צילום: איהאם ג'בארין

במהלך המחצית השנייה אום אל פחם רשמה מספר ניסיונות נוספים במטרה להגדיל את התוצאה אך מועמר קראקרה, בן לולו וריף מסיקה לא הצליחו לכבוש את הרביעי. הדרי גם ערך במהלך המחצית מספר חילופים בהם נכנסו לכר הדשא השחקן המקומי חמאדה ג'בארין והקשר אילון אלימלך במקומם של בן לולו ואבירן תורג'מן אך בסופו של המשחק הקבוצה לא הצליחה להגדיל את התוצאה והסתפקה בשלישיית השערים מהמחצית הראשונה שהחזירו אותה למסלול הניצחונות. אסי גלבוע מצדה הציגה יכולת חלשה ותצטרך לעבוד היטב בעיקר על חוליית ההגנה שלה במטרה להתרחק מהתחתית בה נמצאת כיום.

משה בן לולו

צילום: איהאם ג'בארין

החלוץ משה בן לולו אמר בסיום המשחק: "עשינו ניצחון חשוב טוב לאווירה ולקבוצה, אספנו שלוש נקודות חשובות בדרך למטרה לעלות ליגה. הניצחון יחזיר את הביטחון שקצת אבד בדרך ונקווה שמכאן נצא לדרך חדשה ובסוף השנה נסתכל על כולם למעלה.

על המשחק הבא שמצפה להם מול כאוכב הוסיף: "כאוכב מצוינים, נקווה שנבוא מוכנים גם לשבוע הבא, שמעון יכין אותנו על הצד הטוב ביותר".

סולינו מותגים אום אל פחם - שירות, מחיר ואיכות!

טל. 052-5703952

#הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות