סעיד דיאב: "לא נבוא כאנדרדוג מול באקה, רוצים לשמור על המקום הראשון"

זלפה מתכוננת למשחק הצמרת מול באקה אל גרבייה שייערך מחר(אום אל פחם, 14:30). קשר הקבוצה סעיד דיאב: "יש לנו סיכוי טוב, לא נבוא כאנדרדוג. תמיד כיף להיות במקום הראשון אבל אנחנו לא מדברים על שינוי ציפיות".

לאחר חמישה ניצחונות רצופים ובעוד היא הקבוצה היחידה בליגה שהצליחה לשמור על מאזן נקודות מושלם, תארח הפועל בני זלפה את היריבה מהמקום השני באקה אל גרבייה, אחת מהקבוצות האטרקטיביות בליגה עם מאזן הכיבושים והספיגות המוצלח ביותר עד כה.

שחקן הקבוצה סעיד דיאב שכבש את שער הניצחון בבעיטת עונשין במשחק האחרון מול קריית אתא, אמר לקראת המפגש מחר: "המצב בו אנחנו נמצאים היו בפסגת הטבלה הוא כיף גדול ונשמע כמו חלום, אנחנו רוצים להמשיך את זה כמה שיותר, ררוצים להמשיך לנצח. יש לנו כאן סגל שחקנים, צוות מקצועי וחברי הנהלה מצוינים וזה מגיע להם".

מוכנים למחר. דיאב

צילום: עובאדה אכתילאת

בטח כבר שמעתם לא פעם את הכינוי "חדרה של ליגה א'", מה סוד ההצלחה שלכם?

"כולם אומרים לנו שאנחנו החדרה של ליגה א'. באופן אישי, זו פעם ראשונה שאני נתקל באחד עשר שחקנים שעובדים ונותנים 200 אחוז מעצמם בכל משחק. כל קבוצה מתקשה נגדנו וזה מה שעוזר לנו, אנחנו תמיד ראשונים לכל כדור ואין לנו שחקנים עם אף למעלה או שחושבים שהם מעל הליגה, כולם באים לעבוד ולנצח".  

באקה עם ההתקפה הטובה בליגה, איך נערכים אליה? האם זלפה מגיעה כאנדרדוג בדומה למפגש מול אום אל פחם בו הצהרתם שניצחון יהיה הפתעה?

"נכון שיש להם התקפה טובה, יש להם את אוהד קדוסי שלדעתי הוא אחד החלוצים הטובים שהיו אפילו בליגת העל, אחד שלא מחטיא מול השוער והוא נמצא שם יחד עם עוביידה אבו רביע שהוא שחקן ברמה גבוהה אבל הכל תלוי בנו, לא נבוא כאנדרדוג. לבאקה יש תקציב גבוה וסגל בכיר אז ברור שמבחינת חומר שחקנים הם טובים יותר, אבל לדעתי אם ננצח לא יגידו 'וואו' כי עשינו את זה מול הרבה קבוצות חזקות כמו אום אל פחם וקריית אתא כך שיש לנו סיכוי טוב". 

במידה ותצאו בצד המנצח מחר, לא יהיה מנוס משינוי ציפיות והצהרות להמשך הדרך?

"הייתי בסיטואציה הזו כבר שנתיים, עוד מוקדם לדבר על דברים כמו עלייה כשלא בנינו על זה בתחילת העונה אבל אם ננצח נישאר במקום הראשון שזה תמיד כיף. לזלפה אין את המתקנים והאלמנטים המתאימים בכדי להיות בלאומית ולרוץ לעלייה, גם מבחינה כלכלית הכסף ברובו מגיע מהכיס ומתרומות ולא מהמועצה, כך שמצב כזה קשה לדבר על עלייה. גם בצד המקצועי, בשנה שעברה היו הרבה קבוצות כמו כפר כנא שהובילו חלק גדול מהסיבוב הראשון ובסוף סיימו במקום 14, אז צריך לבוא לאט לאט כי שופטים אותנו משבוע לשבוע. אנחנו רוצים לבוא לנצח את באקה ואחרי באקה, ניתן את הכל ומה שיבוא ברכה".

צילום: עובאדה אכתילאת

#הפועלבניזלפה

כתבות נוספות