צמד לקייס גאנם בניצחון הנבחרת הצעירה על קוסובו

חלוץ רעננה שקיבל זימון בכורה למשחקי הנבחרת הצעירה, כבש צמד בניצחון על קוסבו(3-0) במסגרת המשחק האחרון של קמפיין מוקדמות יורו 2019.

 

שחקני הנבחרת הגיעו לאחר ניצחון במשחק האחרון על אירלנד וקיוו לסיים את הקמפיין בצורה חיובית, על אף שאיבדו את הסיכויים להעפלה לאור התוצאות שהשיגו ביתר משחקיו. הנבחרת פתחה מצוין את המשחק, הייתה הדומיננטית יותר וכעבור עשר דקות בלבד הצליחה כבר לעלות ליתרון כאשר החלוץ המצוין קייס גאנם קיבל מסירה טובה מברשצקי ואחד על אחד מול שוער קוסובו לא התבלבל וכבש את השער הראשון במשחק. החגיגה של גאנם לא הסתיימה כך ובתוך תוספת הזמן של המחצית הראשונה השלים צמד והפעם בנגיחה מדויקת לתוך שער האורחת שקבעה יתרון 2-0 לבלבול וחניכיו.

קייס גאנם חוגג צמד

צילום: האתר הרשמי ההתאחדות לכדורגל 

 

במהלך המחצית השנייה שחקני הנבחרת המשיכו לתקוף ולחפש שער נוסף. מי שנכנס לחזק את חוליית הקישור הוא שחקנה המצטיין של חדרה מוחמד אבו פאני ואילו גאנם הוחלף בתאי בריבו. בדקה ה-71' נחתמה תוצאת המשחק עם השער השלישי והאחרון לטובת נבחרת ישראל הצעירה אותו כבש רז כהן ובכך סיימו מרקו בלבול וחניכיו את הקמפיין בטעם טוב עם ניצחון שאולי לא יעניק להם העפלה לשלב הבא אך לבטח תרם לביטחון השחקנים הצעירים רגע לפני שחוזרים למשחקי הליגה בקבוצותיהם. 

 

עבור חלוצה המוכשר של הפועל רעננה מדובר בצמד שערים חשוב שמצביע על היכולת הטובה בה נמצא. גאנם, שהגיע לרעננה מהפועל רמה"ש בליגה הלאומית במדיה כבש 10 שערים בעונה שעברה, הינו שחקן משמעותי בהרכב הקבוצה מליגת העל אשר זיהתה בו פוטנציאל גדול לסייע לה בחלק ההתקפי ולהתפתח להמשך דרכו. 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload