כאוכב נותרה בעשרה שחקנים והובילה, כפר כנא הצליחה רק להשוות ולצאת עם נקודה

חלוקת נקודות בין כפר כנא לכאוכב: סאמח סרחאן הורחק(46'), אנס נסאר כבש ראשון לכאוכב, בן עשור נכנס כמחליף והשווה בכדור מבעיטה חופשית. אדהם זועבי: "מאוכזב מהתוצאה, עם קצת ריכוז היינו מנצחים את המשחק". איימן חלאילה: "כל השחקנים שלי נלחמו כמו גברים, אני מרוצה. ננסה לצרף שחקן נוסף השבוע".

הפועל כפר כנא אירחה היום(שני) את הפועל כאוכב במסגרת המחזור החמישי של ליגה א' צפון. כאוכב הגיעה למשחק לאחר הפסד ראשון השנה להפועל רובי שפירא ועם היעדרות שחקני הרכב בהם נביל עלי ואמיר אבו ניל הפצועים. לעומת זאת, מי ששב להרכב הוא החלוץ אבי מלכה.

שחקני כפר כנא וכאוכב

כפר כנא שהגיעה לאחר רצף ניצחונות, פתחה בלחץ אדיר על שערה של כאוכב כאשר תוך שתי דקות ראדי חמאיסי הגיע לשתי הזדמנויות ובשתיהן מצא את אחמד שיבל מוכן. ראדי נראה חד, אבל מרוב התלהבות כבר באחת ההזדמנויות קיבל כרטיס צהוב לאחר כניסה חזקה בשיבל. לאחר דקות הפתיחה הסוערות המשחק התחיל להתאזן כאשר כאוכב העבירה את הכדור מרגל לרגל בצורה מסודרת, אבל לא איימה על שערה של כפר כנא בצורה רצינית ולעומתה שחקני כפר כנא יצאו למתפרצות מהירות עד שבדקה ה-31' שוב ראדי חמאיסי מצא את עצמו באחד על אחד מול אחמד שיבל לאחר הכנסת כדור מרשימה של ספואן זועבי, ראדי ניסה להקפיץ את הכדור מעל שיבל רק ששוב המהלך לא הצליח והכדור יצא החוצה.

המחצית השנייה נפתחה בסערה כאשר לאחר דקה אחת בלבד מפתיחתה, נשלף כרטיס צהוב שני ואדום לבלם הפועל כאוכב סאמח סרחאן, מה שהותיר את קבוצתו בעשרה שחקנים להמשך ההתמודדות. דווקא לאחר האדום, כאוכב "הלכה על כל הקופה" והגיעה להזדמנות טובה מרגליו של אבי מלכה בדקה ה-53' ששלח כדור חזק לידיו של שוער כפר כנא.

בדקה ה-58' מגן כפר כנא אחמד אעמר בהזדמנות אחד על אחד מול שיבל, שלח כדור חזק לעבר הפינה הרחוקה ולמזלה של כאוכב הוא יצא החוצה. בדקה ה-64' אנס נסאר קיבל כדור מדוד מוסים עלי, הקפיץ מעל השוער וכבשאת השער שקבע יתרון 1-0 לכאוכב שעל אף החיסרון המספרי, נראתה מסוכנת יותר.

הצליחו לעלות ליתרון על אף החיסרון המספרי

לאחר ספיגת השער, ביצע מאמן כפר כנא אדהם זועבי שני חילופים התקפיים כשהכניס את שלומי בן עשור ואכרם הייב במקומם של עמיר אבלס ושלו ברוור. מנגד, בצד הפועל כאוכב נכנס שגיא סבג במקומו של אנס נסאר. החילופים שביצע זועבי אכן השתלמו לו ובדקה ה-74' המחליף הטרי שלומי בן עשור שלח כדור בבעיטה חופשית על סף הרחבה בדיוק היישר לתוך הרשת של שיבל וקבע שוויון 1-1 בין הקבוצות.

כפר כנא נראתה מסוכנת יותר לאחר התיקו ותקפה פעם לאחר פעם את שערו של אחמד שיבל בניסיון להכריע את המשחק אך כל הניסיונות שלה לא צלחו. על אף החיסרון המספרי לכאוכב, המשחק נגמר בחלוקת נקודות כאשר האורחת יצאה מרוצה מהתוצאה והלחימה של השחקנים ולעומתה בכפר כנא היו מאוכזבים שלא הצליחו לנצל את היתרון המספרי בכדי לנצח את המשחק.

החילוף המנצח של כפר כנא. בן עשור

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

מאמן הפועל כאוכב איימן חלאילה אמר בסיום: "היינו בחיסרון מספרי ומאבד שחקן כה חשוב כמו סאמח ועוד מוביל 1-0 ולצערי קיבלנו גול לא מחויב למציאות. כל הכבוד לשחקנים שלי הם חתיכת גברים, כולם נלחמו והיו ממושמעים טקטית. אני מרוצה. כפר כנא קבוצה טובה מאוד, אנחנו פצועים קשה ולא רוצה להישמע כאחד שכל הזמן אומר את זה אבל מקווה שנצליח למלא את החסר ולצרף שחקן נוסף השבוע. יש לנו כמה ימים להתארגן ולהתאושש טוב כדי להגיע למגדל העמק ולנצח את המשחק".

מאמן הפועל כפר כנא אדהם זועבי אמר בסיום: "אני מאוכזב מהתוצאה, גם לפני ההרחקה שלהם הגענו למצבים והחמצנו ואחת כמה וכמה אחרי שהם נותרו בעשרה שחקנים. חבל, עם קצת ריכוז היינו מנצחים את המשחק. שמח בשביל שלומי בן עשור על השער שכבש, אני בטוח שהוא עוד יחזור וייתן לנו הרבה שערים. יש לנוחיבור בקבוצה והיא עומדת טוב על המגרש ואם מגיעים להזדמנות סימן שיש דרך ואנחנו בדרך הנכונה. כאוכב קבוצה טובה מאוד ואם מגיעים מולה להזדמנות חייבים לנצל אותה".

#הפועלכאוכב

כתבות נוספות