אחי נצרת ספגה שער בדקה ה-90' והפסידה לראשל"צ. זועבי: "מתנצל בשמי ובשם השחקנים על היכול

אחי נצרת ספגה שער בדקות הסיום והפסידה לראשל"צ במגרשה הביתי בעילוט, אנס דאבור לא נכלל בסגל המשחק. מהדי זועבי: "מתנצל בשמי ובשם השחקנים, במשחק הבא יהיה טוב יותר"

במסגרת המחזור השמיני בליגה הלאומית אירחה אחי נצרת בשישי האחרון את הפועל ראשון לציון במגרש בעילוט. קבוצתו של נג'ואן גרייב הגיעה למשחק לאחר הניצחון על בני לוד הנמצאת במשבר קשה ורק רצתה לשמור על מומנטום חיובי. בהיבט סגל הקבוצות, מי שלא נכלל בסגל אחי נצרת למשחק הוא הקשר אנס דאבור כאשר מצד הנהלת הקבוצה טוענים כי לא היה בתכניות המקצועיות למשחק וזו הסיבה גם שלא התאמן באופן רציף השבוע. מנגד, בסביבתו של השחקן מספרים שמדובר בהחלטה בשל סיבות רפואיות בלבד. 

נג'ואן גרייב

צילום: איהאם ג'בארין

בצד המקצועי, הדקות הראשונות של המשחק נפתחו בשליטה של האורחת הפועל ראשון שאף הגיעה למספר ניסיונות מסוכנים אך מצאה את הגנת אחי נצרת והשוער מהדי זועבי מוכנים .  בדקה ה-15' נרשמה התקפה ראשונה ממשית על שערו של מהדי זועבי השחקן יובל חליבה שלח כדור חזק מחוץ לרחבה ומצא את השוער מוכן ותפס את הכדור. בדקה ה-25' נרשם איום ראשון גם מהצד הנגדי כאשר ספואן חילו שלח כדור חזק לרחבה שהגיע לקפטן אמג'ד סולימאן ששלח כדור שטוח שחלף בסמוך לשער האורחת. 

בדקה ה-33' לאחר טעות של נאאל חוטבא, חליבה שלח כדור חזק לעבר שערו של זועבי, הכדור כבר עבר את השוער והיה בדרכו לתוך הרשת אך קאסיו פרננדז היה מוכן על קו השער כדי להציל את קבוצתו מספיגה.  

המחצית השנייה נפתחה אחרת מצדה של אחי נצרת ששלטה במגרש והגיעה למצבים שהבולטים בהם היו של אמג'ד סלימאן ולאחריו עידו אקסברד אך שניהם נתקלו בהגנת הראשל"צים מוכנה. בדקה ה-80' אמג'ד סלימאן שלח כדור חופשי לתוך הרחבה, אך הוא פגע בהגנת ראשל"צ והעלה טענות מצד אחי נצרת על שריקה לכדור עונשין שמגיעה לקבוצה. 

היה קרוב. אקסברד

צילום: איהאם ג'בארין

נקודת המפנה והרגע המכריע של המשחק הגיעו בדקה ה-90' וכפי שנהוג להגיד בכדורגל, "מי שלר כובש, סופג" ואכן כך היה כאשר שחקן ראשל"צ גיל יצחק שלח כדור מצוין מחוץ לרחבה שהפעם מצא את מהדי זועבי לא מוכן, נכנס לרשת וקבע את תוצאת המשחק 1-0 לזכות האורחת מראשון לציון.אחי נצרת ספגה הפסד כואב עם שער בדקות הסיום שגם גרם לקהל להביע את זעמו ונשמעו קריאות חלק מהאוהדים לכיוונם של המאמן נג'ואן גרייב והנהלת הקבוצה. 

השוער מהדי זועבי הגיב על ההפסד והשער שספג בדקות הסיום ואמר: "ההפסד כואב מאוד, תמיד לקבל גול בדקה ה-90, שנייה אחת של חוסר ריכוז שמשלמים עליה ביוקר. אני מתנצל בשמי ובשם השחקנים בפני הקהל שהגיע על היכולת שלנו. אני מבטיח שבמשחק הבא יהיה טוב יותר".

#אחינצרת

כתבות נוספות