נבחרת ישראל השלימה מהפך על סקוטלנד והשיגה ניצחון ראשון בליגת האומות

ניצחון ראשון לנבחרת בליגת האומות: שערים של דור ופרץ וטיראני(כיאל) מחקו יתרון של הסקוטים והשלימו מהפך לזכות ישראל.

לאחר שפתחו את משחקי הבית עם הפסד לאלבניה, הצליחו שחקני נבחרת ישראל להשיג שלוש נקודות ראשונות כשגברו על נבחרת סקוטלנד הערב באצטדיון סמי עופר.

שחקני הנבחרת פתחו משחק טוב על אף שנקלעו לפיגור מוקדם בדקה ה-25' כשצ'רלי מולגרו כבש מהנקודה הלבנה בבעיטת עונשין שקיבלו הסקוטים בזכות שריקה לעבירה של דור פרץ שגם עוררה מחלוקת. על אף שער הפיגור, נבחרת ישראל המשיכה להיות דומיננטית והגיעה למספר מצבים קורצים שהוחמצו ואחד מהם אף נעצר בקורה

כחמש דקות מפתיחת המחצית השנייה הצליחה ישראל לממש את היתרון ביכולת ודור פרץ השתלט על כדור מצוין שקיבל מטוואטחה וקבע 1-1 בסמי עופר.

צילום: האתר הרשמי ההתאחדות לכדורגל

בדקה ה-75' ולאחר שהסקוטים נותרה בעשרה עקב הרחקתו של סוטאר, הגיע המהפך הגדול של הערב דווקא מרגלי האורחת כאשר קיראן טיראני שלח פנימה כדור שהגביה כיאל לתוך הרחבה וחתם ניצחון לנבחרת ישראל בתוצאה 2-1 מוצדק לחלוטין מבחינת היכולת.

דובר רבות בנבחרת ישראל לאחרונה על הרצון לצאת לדרך חדשה תחת הצוות המקצועי החדש והמאמן אנדי הרצוג ואין ספק שהניצחון החשוב שהשיגו הערב ומעבר לכך, המחמאות על היכולת שקיבלו בצדק יכולים לסייע להשגת המטרה וכעת יקוו לשמור על המשכיות ביום ראשון הקרוב בו יארחו את אלבניה באצטדיון טוטו טרנר.


כתבות נוספות