נבחרת ישראל מארחת את סקוטלנד: הציפיות הגדולות  מדאבור, כיאל וטוואטחה בהרכב

הערב(21:45) תארח נבחרת ישראל את סקוטלנד באצטדיון סמי עופר. מואנס דאבור, כיאל, נאתכו וטוואטחה צפויים לפתוח באחד עשר של המאמן אנדי הרצוג. קנדיל זומן במקומו של דני עמוס שנפצע.  

לאחר ההפסד לאלבניה(1-0) במשחק הראשון של ליגת האומות, ינסו הערב שחקני נבחרת ישראל לצבור נקודות ראשונות בבית ולרשום ניצחון ראשון בעידן המאמן החדש אנדי הרצוג, שיעביר את משחקו השני בקבוצה כשהפעם היה לו יותר זמן להכיר את השחקנים ולהכין אותם בצורה המיטבית למשחק. בהרכב הפותח להערב תרגל הרצוג את כיאל ונאתכו בחוליית הקישור, טוואטחה בעמדת המגן ומואנס דאבור בחוד ההתקפה. 

הציפיות הגדולות להביא יכולות אישיות הערב למשחק במדי הנבחרת יהיו בעיקר מהחלוץ המצוין מואנס דאבור שנמצא בכושר נפלא במדי קבוצתו גם במסגרת בליגה וגם במסגרת משחקי הליגה האירופית שם כבש במשחקו האחרון צמד שערים בניצחון על סלטיק.

מואנס דאבור במדי הנבחרת לראשונה

צילום: האתר הרשמי ההתאחדות לכדורגל

דאבור מודע לציפיות הגדולות ממנו ואף אמר בראיונות לתקשורת השבוע כי "אני מצפה מעצמי להביא את היכולות והכושר שאני מפגין באוסטריה, אעשה את המקסימום באופן אישי וכולנו ננסה לעבוד קשה ולהביא תוצאה טובה. אין דבר כזה נבחרת של שחקן אחד, אני יודעת שכולם מצפים ממני לכבוש, הלוואי והייתי יכול לעשות את זה לבד. אנחנו צריכים לעבוד ביחד ולהיות אחד בשביל השני ובשביל הנבחרת. הפסד לא בא בחשבון". 

גם הקפטן ביברס נאתכו התבטא אמש במסיבת העיתונאים שנערכה בנושא המחויבות לנבחרת וחשיבותה. כמו כן פנה אל הקהל הרחב להגיע ולמלא את האצטדיון כאשר מספרי האוהדים עד כה נראים נמוכים והציפייה היא לנסות ולהגדיל את כמות האוהדים שיגיעו לתמוך בקבוצה. "אני מקווה וקורא לקהל לבוא כי אנחנו צריכים את זה" אמר הקפטן ביברס נאתכו. 

בנוסף לשחקנים אשר צפויים להיות בהרכב הפותח, נמצאים בסגל הרחב עאיד חבשי, דיאא סבע, מחמוד קנדיל שזומן אמש בהפתעה במקומו של דני עמוס שנפצע והחלוץ הצעיר מוחמד עוואד שזכה לזימון בכורה לנבחרת הבוגרת לאחר שמפתיחת העונה הפך לשחקן הרכב במכבי חיפה והצליח לרשום מגמת שיפור גדולה ביכולת מדי שבוע.

עוואד במדי הנבחרת לראשונה

צילום: האתר הרשמי ההתאחדות לכדורגל

#נבחרתישראל #מונאסדאבור

כתבות נוספות