כפר כנא הודחה מהגביע על ידי ריינה, נעשתה פנייה ללירון אלימלך

כפר כנא הודחה בסיבוב ו' של גביע המדינה לאחר שהפסידה בדו קרב פנדלים למכבי ריינה. במקביל, הקבוצה מחפשת חלוץ ופנתה ללירון אלימלך אך בשלב זה ישנם פערים בין הצדדים. 

לאחר רצף הניצחונות בליגה, יצאה אמש(רביעי) הפועל כפר כנא לפגוש את מכבי ריינה למשחק הגביע שמשלים את משחקי סיבוב ו' של גביע המדינה. בצד המקצועי, כפר כנא הגיעה למשחק ללא שחקנים משמעותיים בהם מאור סיסו, שלומי בן עשור ושלו ברוור השוהים בימים אלו בספורטיאדה. על כר הדשא, נקלעו חניכיו של אדהם זועבי לפיגור מוקדם של שני שערים, איך הצליחו להשוות את התוצאה מצמד שערים של ספואן זועבי. 

 שחקני מכבי ריינה

צילום: הדף הרשמי מכבי ריינה

הדרמה לא הסתיימה כך וריינה הצליחה לעלות שוב ליתרון, עד שכפר כנא ניצלה היטב כדור קרן מסוכן וג'ימי הצליח להשוות בשנית לתוצאת 3-3 שנשמרה עד תום ההארכה ושלחה את השתיים לדו קרב פנדלים בו יצאה המנצחת מכבי ריינה שתפגוש בשלב הבא את הפועל כפר סבא. 

 צמד שערים שכמעט עזר. זועבי

צילום: איהאם ג'בארין

בנוגע לחיזוקים, הקבוצה מחפשת להתחזק בחלוץ ונעשתה פנייה ללירון אלימלך עמו גם התקיימה אמש פגישה בסיומה נותרו פערים בין הצדדים והכדור נמצא בשלב זה בידיו של החלוץ שצריך להחליט האם להמשיך במו"מ או לפנות להצעות נוספות בהן מחזיק. 

בהנהלת כפר כנא אמרו על הכוונות להתחזק בחלק ההתקפי: "במשחקים מסוימים שמנו לב שחסרה לנו רגל מסיימת שהייתה מוסיפה לנו עוד כמה נקודות לקופה".  כאמור בקבוצה ינסו להשלים את החיזוק לפני משחק הליגה הקרוב מול הפועל כאוכב בו ינסו להמשיך את המומנטום המצוין מהליגה.

ההחלטה בידיים שלו. אלימלך / צילום: איהאם ג'בארין

#הפועלכפרכנא #מכביריינה

כתבות נוספות