יו"ר אכסאל בהאא חליל: "ניצחון הליגה הראשון נתן לנו שקט"

היו"ר בהאא חליל לאחר ניצחון הבכורה של אכסאל בלאומית: "הניצחון נותן הרבה שקט וביטחון, מעכשיו נתחיל לעבוד ולצבור נקודות".  

 

הרבה לחץ השתחרר באכסאל לאחר ניצחון הליגה הראשון של העונה בלאומית בו גברה בתוצאה 1-0 על הפועח עכו משער ניצחון של הרכש החדש דייגו סליס. 

 

רק ביום שבת האחרון החתימה הקבוצה את המאמן אדהם האדיה שעזב את שמשון כפר קאסם והצליח כבר בהופעת הבכורה במדי העולה החדשה לרשום ניצחון חשוב שסיפק להם שלוש נקודות ראשונות ואולי יוציא אותם לדרך חדשה.

חגג ניצחון בפעם הראשונה. בהאא חליל

צילום: עובאדה אכתילאת

 

מי שנכח באימוני הקבוצה לקראת המשחק ראה אווירה חיובית ככשר ההנהלה הרגיעה את השחקנים ושידרה אופטימיות במטרה לעודד אותם לצאת לדרך החדשה המיוחלת ו"לפתוח סוף כל סוף את הליגה". ממשחקיה הראשונים של אכסאל ניכר היה כי שלא מדובר בקבוצה חלשה אלא הרבה חוסר ביטחון עצמי שהיווה גם משקל לא קטן בהפסדים וכעת, בקבוצה מקווים להמשיך לצבור נקודות ולצאת לדרך חדשה.

 

יו"ר הפועל אכסאל בהאא חליל אמר לאחר ניצחון הבכורה: "ההרגשה טובה אחרי הניצחון, זה נותן ביטחון ושקט לשחקנים ולמערכת ואני מקווה שאחרי הניצחון הזה נתחיל לצבור נקודות. כי אין משחק קל וממחר נתחיל להתכונן למשחק קשה מול כפר סבא בחוץ. הרגשנו מהאימון הראשון עם אדהם האדיה שהוא בא לעבוד ולהצליח וגם השחקנים התחברו אליו ואני מאמין שעם הזמן יתחברו יותר". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload