ליגה ב': מוסמוס ודבורייה שומרות על מאזן מושלם, מנדא הביסה את שפרעם ועלתה לפסגה

ליגה ב': דבורייה ומוסמוס שומרות על רצף ניצחונות בפסגה. במחוז המקביל כפר מנדא כבשה שישייה בניצחון על מכבי שפרעם וממב"ע רשמה הפסד נוסף מול אחווה עראבה.

המחזור השלישי של ליגה ב' יצא לדרך ובו קיבלנו לא מעט מפגשים מסקרנים. ממב"ע הפתיעה ואכזבה מול אחווה עראבה, כפר מנדא לא התקשתה והביסה את מכבי שפרעם ואילו במחוז המקביל מוסמוס ודבוריה נותרו במאזן מושלם עם ניצחון נוסף.

אחווה כפר מנדא 1-6 מכבי צעירי שפרעם

ברוך שובך אבו ריא. מלך שערי הליגה בעונה שעברה שנפצע בשלב מוקדם ולא שיחק מעל מחצית ממנה, החל לפרוע שטרות ראשונים במדי כפר מנדא כשהתכבד בצמד שערים ובישול. מוחמד זידאן, מוחמד אבו ליל, יניב דרעי ומוחמד בושנאק הוסיפו כל אחד שער משלו בכדי להבטיח ניצחון ביתי ראשון לקבוצתם שגם העלה אותה לראשות פסגת הטבלה. שפרעם מצדה, נותרה הקבוצה היחידה ללא צבירת נקודות ליגה עד כה.

פורע שטרות ראשונים. אבו ריא צילום: הדף הרשמי אחווה כפר מנדא

אחווה עראבה 2-3 בני ממבע הגליל והגולן על אף יחסי הכוחות הברורים לטובת ממב"ע גולן, קיבלנו את אחד המשחקים המסקרנים של המחזור. ראשון לייצר הפתעה היה שחקנה של עראבה ארד אלבז שכיפר על החטאת הפנדל במשחק האחרון והחזיר בגדול עם שלושער לרשתה של ממב"ע. עדי אלישע ונאג'י אבו גבל הצליחו רק לצמק וממב"ע גולן שמנסה להשיג עליית ליגה העונה, נותרה עם שלוש נקודות בלבד וודאי שלא לפתיחה כזו ציפתה.

בית"ר נהריה 1-2 סקציה מעלות שתי הפיינלסטיות של גמר גביע ליגה ב צפון א נפגשו ביניהם למשחק נוסף והפעם בליגה, אליאס חורי ומרק שמחייב העלו את נהריה ליתרון כפול שפאדי זיאדה הצליח רק לצמק. בעקבות הניצחון נהריה צוברת את הנקודה השישית בליגה ואילו מעלות נותרה עם שלוש נקודות בלבד במאזנה .

צעירי טמרה 0-0 צעירי כפר כנא שתי הקבוצות שלא ממש בלטו בהכנות והיו רחוקות מאור הזרקורים, סיימו את ההתמודדות ביניהן בתיקו ללא שערים וחלוקות נקודות שבעקבותיה כל קבוצה צוברת את נקודה חמישית למאזנה שמדובר בצבירה לא רעה כלל ביחס ביחס להכנה שעברו ומה שהכי בלט זה שבכל אחת מהן שיחקו לפחות חמישה שחקני בית.

הפועל בועיינה 0-0 מכבי טמרה במפגש המרכזי של המחזור נפגשו שתי הקבוצות ששואפות לעלות ליגה העונה, אך על כר הדשא התוצאה הייתה מאכזבת והרשתות לא זזו במשחק לכאן או לכאן והקבוצות נפרדו בחלוקת נקודות ביניהן.

איחוד בני מג'ד אלכרום 2-1 אחי עכו מג'ד אלכרום קיוותה להמשיך בפתיחה הטובה ולהשיג ניצחון שני העונה, אך הפעם נתקלה במשוכה לא קלה בדמותה של עכו שהגיעה למשחק במטרה לצבור נקודת ליגה ראשונה לעונה. מועין חלאילה תושב מג'ד אלכרום העלה את עכו ליתרון, עומר סבע השווה ומחמוד פדל הכריע את המשחק לטובת עכו בדקה ה-96'. בעקבות תוצאה זו עכו, שסיימה את המשחק בתשעה שחקנים, השיגה את שלוש הנקודות הראשונות שלה על חשבונה של מג'ד אלכרום שנותרה עם ארבע בלבד.

איחוד בני מג'דל כרום / צילום: הדף הרשמי בני ממב"ע

אלנהדה נצרת 0-0 מכבי נחף אלנהדה קיוותה להשיג ניצחון ראשון מול נחף העקשנית, אך המשחק בין השתיים שספגו כל אחת מהן הרחקת שחקן במהלך 90 הדקות, לא הוכרע והסתיים בתיקו ללא שערים.

מכבי אחווה ירכא 3-0 עירוני כאבול השתיים קיוו לייצר רצף ניצחונות כאשר במשחק עצמו כאבול היא זו שהתעלתה וניצחה את המשחק בזכות שערים של אחמד חטיב, אור דדון ועומרי זיאדה.

ליגה ב' צפון ב'

הפועל בני מוסמוס 3-5 הפועל רמות מנשה מגידו שמונה שערים זכו לראות ברי המזל שהגיעו לאצטדיון השלום באום אלפחם כאשר חמישה מהם כבשה המנצחת בני מוזמוז מרגליהם של מוסא סעדי, מוחמד כבהא(שער חמישי בשלושה משחקים), אמין מחאג'נה(צמד) וחוסאם אגבאריה. לרמות מנשה הבקיעו תאמר זובידאת ,שגב לובסקי וארז יוסף. בעקבות הניצחון, מוסמוס שומרת על מאזן מושלם של תשע נקודות ואילו רמות מנשה עדיין ללא נקודות.

שומרת על מאזן מושלם. מוסמוס / צילום: הדף הרשמי הפועל בני מוסמוס

הפועל טירת כרמל 1-0 מ.ס דבוריה דבוריה, שרצתה לשמור על מאזן מושלם, יצאה למשחק חוץ קשה בטירת הכרמל מול הפועל המקומית שמוכיחה משנה לשנה שמדובר באחת היריבות הקשות בליגה. וליד חווארי הכריע את המשחק והעניק ניצחון חשוב לחניכיו של חנא פרהוד שעלו לפסגת טבלת הליגה.

הפועל בני ערערה 0-3 בני סנדלה שתי הקבוצות שעד כה זכו בשלוש נקודות מבלי לנצח על כר הדשא(אי הופעת יריבותיהן), נפגשו בכפר קרע בכדי להשיג ניצחון נוסף והפעם, בהוכחת יכולת בתוך המגרש ומי שהצליחה לעמוד במטרות היא הפועל בני ערערה שניצחה את המשחק בזכות שערים של וליד צידאוי, אדם רוחאנא ומוחמד עקל.

איחוד בני כפר קרע 0-1 איחוד בני בקה בדרבי המשולש אירחה כפר קרע את השכנה מבאקה, סולטאן זועבי הרכש החדש שעבר בתחילת השבוע לכפר קרע הכריע את ההתמודדות עם שער בכורה העונה שהעניק ניצחון חשוב לקבוצתו.

הפועל דליית אל כרמל 3-1 מכבי נג'ידאת מכבי נג'ידאת הצליחה לשמור על משחק שלישי ללא הפסד ורשמה ניצחון שני רצוף משערים של אדם נוגידאת, טאהא זבידאת ושער עצמי של היריבה. ענאן חלבי רק צימק את התוצאה, אך זה לא סייע לקבוצתו להשיג נקודת ליגה ראשונה העונה והיא נותרה במאזן מאופס.

המשחקים בין צעירי באקה להפועל בית שאן ופרדיס לעין מאהל לא התקיימו וההחלטה לגביהם תתקבל בבית הדין, סביר להניח שבית שאן ופרדיס יזכו לניצחון טכני כמו שנקבע בשני המחזורים ליריבות שהיו אמורות להתמודד נגד באקה ועין מאהל. משחק נוסף שטרם התקיים הוא בין מכבי אחי איכסאל למכבי ריינה נדחה בשל אי זמינות מגרשים.

#בנימוסמוס #בניערערהעארה #דבוריה

כתבות נוספות