שלישייה בעשר דקות: מ.ס כפר קאסם רשמה ניצחון שלישי רצוף על מחנה יהודה

שלישיה בתוך עשר דקות וניצחון שלישי רצוף למ.ס כפר קאסם. איסמעיל עאמר: "ידענו שיהיה קשה, כל הקבוצות באות במטרה להוציא משהו נגדנו". 

חניכיו של אסמאעיל עאמר ניצחו בסוף השבוע האחרון ובמסגרת המחזור הרביעי של ליגה א' דרום בתוצאה 3-0 את מחנה יהודה בתוצאה. בסקורר הגדול של הליגה אשתקד יוסי אסייג העלה את קבוצתו ליתרון מוקדם בדקה ה-55', שבע דקות לאחריו הוסיף סאמח מרעב את השני ושתי דקות בלבד לאחריו הצטרף לחגיגה וחתם את תוצאת המשחק הקשר המוכשר אוהד אדלשטיין. 

הניצחון של כפר קאסם הותיר אותה במקום השני במאזן של 10 נקודות בעוד היא רחוקה שתי נקודות מהמוליכה מכבי יבנה שמוליכה את הטבלה עם 12 נקודות. כפר קאסם טרם הפסידה העונה ועד כה עומדת בציפיות ומוכיחה עוצמה בחלק ההתקפי וההגנתי שלה כשכבשה עד כה את מספר השערים הרב ביותר בליגה(11) וספגה שניים בלבד. 

מתוך: הדף הרשמי מ.ס כפר קאסם

מאמן הקבוצה אסמעיל עאמר אמר לאחר הניצחון הגדול על מחנה יהודה: "ידעתי שיהיה משחק קשה, מחנה ניצחה את שמשון והפסידה בקושי לקריית גת. ידענו שהיא קבוצה עקשנית והמחצית ראשונה הייתה קשה שבקושי הגענו למצבים, במחצית דיברתי עם השחקנים והסברתי להם מה צריך לעשות ועם החילופים הגיע השינוי והצלחנו לכבוש ולנצח".

על מצב קבוצתו הוסיף לסיום: "הליגה השנה חזקה מאוד וכל הקבוצות באות במטרה להוציא משהו נגדנו. אנחנו מסתכלים ממשחק למשחק, נקווה לצרף עוד שחקן אחד שיחזק אותנו ובעזרת השם נחגוג עלייה בסוף העונה".

#מסכפרקאסם

כתבות נוספות