חוסאם אבו סאלח ישמש כעוזר המאמן באכסאל, והיב חביב אללה הצטרף

חוסאם אבו סאלח מונה לתפקיד עוזר המאמן באכסאל, הקבוצה עורכת בשעה זו אימון מסכם לקראת הפועל עכו. והיב חביב אללה הצטרף, בן בנימין מועמד להשתחרר.

הפועל אכסאל מקיימת בשעה זו את האימון המסכם לקראת המשחק מחר נגד הפועל עכו. אמש(שבת) העביר לראשונה אדהם האדיה את אימון הבכורה בקבוצה ומיד לאחריו התראיין לאתר יאללה ספורט ואמר: "שמח על חזרתי לליגה הלאומית, אני מודע למצב הקבוצה ולמקום שלה בטבלה, אבל כולם יודעים שהליגה הזאת היא לא יציבה ומתהפכת והדוגמא הכי טובה היא מה שקרה לכפר סבא וללוד בשנה שעברה".

בסיום האימון הזמינה הנהלת הקבוצה את השחקנים והצוות המקצועי לארוחת גיבוש ועל אף המצב בטבלה, מצב הרוח והאווירה בין השחקנים היו מאוד חיוביים ובהנהלה אמרו "אנחנו נותנים גיבוי מלא לשחקנים ומאמינים שנוכל לצאת ביחד לדרך חדשה".

שחקני הקבוצה בארוחה

בנושא אחר, שחקן הקבוצה חוסאם אבו סאלח שנפצע לאחרונה וסבל משבר בקרסולו, מונה לתפקיד עוזר המאמן בקבוצה. השחקן שוקל את עתידו כשחקן כדורגל פעיל ומועד פרישתו אך בשלב זה ישמש כעוזר המאמן ובאכסאל מאוד מעריכים את תרומתו.

חוסאם אבו סאלח

צילום: איהאם ג'בארין

עוד בהיבט הסגל, אמש החתימה הקבוצה את החלוץ הצעיר והיב חביב אללה שהצטרף כבר היום לאימוני הקבוצה. והיב, שהתאמן העונה בבני יהודה , מגיע לאכסאל אחרי עונה יחסית טובה בהפועל פתח תקווה ומנגד, מי שעשוי להשתחרר בימים הקרובים הוא הבלם בן בנימין כאשר כאוכב, קרית אתא ואסי גלבוע מליגה א' צפון כבר הביעו עניין.

חביב אללה באימון אכסאל

#הפועלאכסאל

כתבות נוספות