שער בכורה לסבע במדי באר שבע, האלופה רשמה ניצחון ליגה ראשון

באר שבע התפוצצה בטרנר ורשמה ניצחון ליגה ראשון(4-1) על מכבי פ"ת, סבע כבש שער בכורה במדי בירת הנגב.

לצד הרבה מתח שליווה את הקבוצה בחמש המחזורים הראשונים של הליגה, אירחה הערב(שבת) הפועל באר שבע את מכבי פ"ת במגרשה הביתי בטרנר. בצד הרכבי הקבוצות, בסגל הפועל באר שבע פתחו באחד עשר של בכר פתחו דיאא סבע וחאתם אלחמיד בעוד קבהא נכלל בסגל אך לא בהרכב הפותח ולואי טאהא שסבל מפציעה עדיין לא חזר לשמונה עשר.

בצד המקצועי, המשחק נפתח בצורה שבטח לא ציפתה לה הפועל באר שבע כשהאורחת מכבי פתח תקווה עלתה ליתרון מהיר כבר בדקה ה-2' משער שכבש גידי קאניוק, וההלם הפך גדול יותר כשבדקה ה-9' הוכשל סבע ברחבה והשופט שרק לבעיטת עונשין מאחד עשר מטרים לזכות באר שבע. צדק לקח את הבעיטה אך החמיץ את ההזדמנות להשוות את התוצאה, מה שהכניס מעט לחץ שלא נמשך זמן רב כשחלפו ארבע דקות בלבד עד שבן שהר, שחזר להרכב באר שבע, קיבל כדור ארוך מהרוש ובמבצע אישי הצליח להכניע את גיגי ולהשיג את שער השוויון המיוחל.

שער בכורה והופעה מוצלחת. סבע

צילום: האתר הרשמי הפועל "תדיראן" באר שבע

בדקה ה-15' למשחק ושתי דקות בלבד לאחר שער השוויון , הגיע הרגע של חלוץ הרכש החדש של בירת הנגב דיאא סבע שניצל היטב מסירה מצוינת של האסלביינק ומול גיגי לא התבלבל והשלים מהפך מהיר לזכות קבוצתו. עוד לפני תום המחצית הראשונה הספיקה באר שבע להגדיל את היתרון משער נוסף של בן שהר שהשלים צמד ואת החותמת למשחק הזה השלים קורהוט בדקה ה-72' בבעיטה מדויקת מכדור מצוין שקיבל מסבע היישר לשער האורחת וקבעה ניצחון גדול בתוצאה 4-1 לזכות הפועל ב"ש.

בעת בניית הסגל המחודש של ב"ש לא הסתירו את הציפיות מחוליית ההתקפה שנבנתה בקבוצה, רק ציפו לחיבור בין השחקנים המוכשרים שיניב שערים. "חיבור קטלני" כך אומרים בקבוצה על העוצמה שיש לה בחלק ההתקפי שהצליח להוריד הרבה מתח ולחץ שנוצר בעקבות אי ההצלחה במחזורי הפתיחה. אחד מארבעת השערים השייך לחלוץ המצוין דיאא סבע, שער שללא ספק ייתן לו דחיפה מצוינת להשתלבות בקבוצתו חדשה ויסייע לו לצאת לדרך עם מטרתו לשחזר את היכולת המצוינת מהשנה שעברה ולחזור לראש טבלת כובשי השערים של הליגה.

#הפועלבארשבע #דיאאסבע

כתבות נוספות