כאוכב הפסידה ל"רובי שפירא" חיפה, מצבת הפצועים בקבוצה הולכת וגדלה

כאוכב הפסידה במגרשה הביתי בתוצאה 2-0 להפועל "רובי שפירא חיפה". קבוצתו של איימן חלאילה סובלת מ"מכת פציעות" כאשר לא עמדו לרשות המאמן אמיר אבו ניל, אחמד סייד, אבי מלכה, נביל עלי ותאמר אחמד.

במסגרת המחזור הרביעי של ליגה א' צפון אירחה הפועל כאוכב במגרשה הביתי את הפועל רובי שפירא חיפה למשחק בין שתי הקבוצות מליגה א' צפון שגם עברו השבוע את שלב ו' במסגרת גביע המדינה. בצד הפועל כאוכב, שערב המחזור דורגה במקום שישית בטבלה עם 4 נקודות במאזנה ומשחק חסר נגד טבריה שיושלם ב-23 לחודש אוקטובר, הרגשות היו מעורבים ומצבת הפצועים הולכת וגדלה כשלאמיר אבו ניל ואחמד סייד הצטרפו הסקורר אבי מלכה שנפצע נגד טירה ובכאוכב עדיין לא יודעים מה חומרת פציעתו ומחכים לתוצאות בדיקת ה MRI, כמו כן נביל עלי שנפצע במשחק האחרון וצפוי להיעדר לתקופה לא קצרה של קרוב לשלושה שבועות ותאמר שייח אחמד שבכאוכב מקווים שיוכל ליטול במשחק החוץ נגד כפר כנא.

אוהדי הפועל כאוכב

בצד המקצועי, המשחק החל בגישושים מצד שתי הקבוצות כאשר כאוכב ניסתה בבעיטות מרחוק להכניע את שוערה של רובי על ידי בעיטות מרחוק של וסים עלי, עבד מורגאן וואיל חרבאווי, ואילו רובי הגיעה למספר מצבים שלא נוצלו בעיקר מצידו של החלוץ משה דבורה. בדקה ה-26' נכבש השער הראשון של המשחק כאשר כדור עומק נשלח לרחבה של כאוכב שם חיכה לו ליעד מרדכי שעבר את ההגנה ושוערה של כאוכב ומול שער ריק לא התקשה לכבוש ולהעלות את קבוצתו ליתרון 1-0 מהיר. בדקה ה-41' נרשמה הזדמנות נהדרת נוספת לרובי שפירא, אביאל אסרס חדר לתוך הרחבה של כאוכב והעביר כדור רוחב למשה דבורה שבעט כדור חזק שזעזע את משקוף שערו של שבל.

למחצית השנייה כאוכב עלתה אחרת, תקפה וניסתה להגיע לשערה של "רובי שפירא" ובכל הניסיונות שלה ניכר היה שחסרה לה רגל מסיימת. עבד מורגאן וואיל חרבאוי ניסו מספר פעמים דרך בעיטות מרחוק שלא הניבו דבר ולעומתם, האורחת ניסתה לשחק על מתפרצות והגיעה להזדמנות נהדרת כשגל אלקנתי קיבלה מסירה "על מגש של כסף" ממשה דבורה, אך מול שוער שלח את הכדור מעל לשער. בתוך תוספת הזמן רובי שפירא המשיכה לנסות ולהגדיל את היתרון כשמישל חליל דהר עם הכדור לכיוון רחבת כאוכב והעביר כדור רוחב לאיתי מורנו שמול שיבל לא התקשה וקבע ניצחון 2-0 לזכות קבוצתו.

מישל חליל במדי "רובי שפירא" חיפה

בסיום המשחק, בכאוכב הייתה אווירה לא נוחה כלל ולאו דווקא בגלל ההפסד, אלא גם בגלל מצבת הפצועים הגדולה שחלקם ייעדרו תקופות ארוכות וההנהלה והמאמן יצטרכו למצוא פתרונות בכדי להתמודד עם מכת הפציעות הנוראית שפקדה את הקבוצה כשאחד מהם הוא אפשרות מציאת מימון לטובת ביצוע רכש נוסף.

#הפועלכאוכב

כתבות נוספות