בסכנין מקווים לניצחון ש"יוציא את העגלה מהבוץ", שאמי צפוי לחזור לעמדת המגן השמאלי

בסכנין ביקרו את החילופים ומקווים לניצחון על הפועל חיפה ש"יוציא את העגלה מהבוץ". שאמי צפוי לפתוח בעמדת המגן השמאלי.

בסכנין לא ציפו לפתיחת עונה כזו מאכזבת במסגרתה השיגו עד כה שני הפסדים רצופים, שלוש תוצאות תיקו ומאזן של 3 נקודות בלבד מתוך 15 אפשריות. את רוב הביקורת ספג בשבוע האחרון המאמן בני בן זקן ובנוסף לכך, קיימה השבוע הנהלת הקבוצה ישיבה עם הצוות המקצועי שאינו מרוצה מהעבודה המקצועית של המאמן ובמיוחד מהדרך שבה מנהל את המשחק.

הביקורת כלפי המאמן מתחילה מהחילופים כשגורמים בקבוצה מסבירים: "למאמן כדורגל יש חילוף מנצח, אבל אצלנו חילוף מפסיד". הצבתו של אמיר נסאר כמגן שמאלי עוררה ביקורת רבה כאשר נסאר אינו מגן שמאלי ועל כך הוסיפו בקבוצה: "חבל על הילד, כך אנחנו מכשילים אותו ולא מכשירים אותו". כאמור עקב הבעיה בצד השמאלי, מי שצפוי לחזור להרכב ולעמדת המגן השמאלי הוא איהאב שאמי כאשר שאמי הוא מגן שמאלי טבעי ובקבוצה מאמינים בשחקן הצעיר וזאת הזדמנות טובה עבורו להוכיח את עצמו לפחות עד חודש ינואר.

שחקני בני סכנין

צילום: עובאדה אכתילאת

בנוגע למעמדו של בן זקן, פיטוריו של המאמן אינם על הפרק בשלב זה ובקבוצה מאמינים שניצחון על הפועל חיפה יכול להוציא את העגלה מהבוץ אך מנגד, הפסד יערער מאוד את מעמדו וספק אם ימשיך בקבוצה במידה והקבוצה לא תשיג היום את מלוא הנקודות. מי שעוד עשוי לחזור להרכב הערב הוא השחקן הצעיר מארון גנטוס.

המאמן בני בן זקן אמר לקראת המשחק: "זה נכון שמבחינת צבירת נקודות, מעט ממה שציפינו וקיווינו. יש דברים מסוימים שאנחנו מרוצים אבל צריכים לשפר יכולת לנצח משחקים, תפקידנו לנצח. עבדנו השבוע ועשינו תיקונים ונקווה שכבר במשחק הקרוב נשתפר ונוכל להביא נקודות. בכל הצלחה וכל תהליך צריך סבלנות".

#בניסכנין

כתבות נוספות