אדהם האדיה מונה לתפקיד מאמן אכסאל

פרסום ראשון: בתום פגישה שהתקיימה עם ראשי הקבוצה, אדהם האדיה מונה לתפקיד מאמן אכסאל ויעביר עוד היום את אימון הבכורה.

מאמן אחי נצרת לשעבר שמונה בקיץ לתפקיד מאמן העולה החדשה לליגה א' שמשון כפר קאסם, עלה כמועמד מוביל לאימון הפועל אכסאל ובתום פגישה מכריעה עם ראשי הקבוצה סוכם כי ייקח את התפקיד וייעביר עוד היום את אימון הקבוצה. כזכור, האדיה היה בין רשימת המועמדים עוד במהלך הקיץ לאכסאל, אך בסופו של דבר לקח את הפרויקט בליגה א' דרום אשר בתקופתו עד כה על הקווים רשם שני הפסדים ושני ניצחונות במסגרת משחקי הליגה.

אדהם האדיה

צילום: חליל חאדר

באכסאל חיפשו מזה כשבועיים מחליף ללבנדה והלחץ למינוי מאמן מתאים באכסאל נבע מהעובדה שפתיחת הליגה ועד עתה לא צברה הקבוצה אף לא נקודת ליגה אחת. באכסאל יודעים שעליהם למלא את חלל המאמן בהקדם האפשרי ומכאן הואץ המו"מ מול האדיה בימים האחרונים, על אף שעדיין ישנם מספר גורמים בקבוצה שהעלו את אופציית החזרת הצוות מוריס אוזן וחודדה כפי שהיה מתוכנן מלכתחילה מאחר והשניים סיימו את דרכם באום אל פחם אך ידעו כי זה יעלה על הפרק בשנית רק אם לא יושלם המו"מ מול האדיה. כאמור האדיה חתם על חוזהו בקבוצה ולאחר שהשלים את הפרידה מקבוצתו במחוז הדרומי של הליגה השלישית.

בהיבט הסגל, שחקן נוסף שצפוי להצטרף לקבוצה הוא והיב חביב אללה. החלוץ המוכשר בן ה-20 של הפועל פתח תקווה השתלב בשנה שעברה בקבוצת הבוגרים בה הפך לשחקן סגל קבוע וכעת, צפוי לחזק את החלק הקדמי של העולה החדשה לליגה.

#הפועלאכסאל

כתבות נוספות