מוריס אוזן הודיע על סיום דרכו באום אל פחם, גם אלירן חודדה עוזב

המאמן שוחח עם ההנהלה והודיע על סיום דרכו: "ההחלטה שלי סופית, נחצו קווים אדומים". גם חודדה עוזב והוציא הודעה רשמית: "תקפו אותי פיזית ומילולית, החלטתי לוותר על החוזה ולא להגיע יותר".

לאחר ההפסד להפועל בני זלפה היום(2-0) ובתום ארבעה משחקי ליגה ומשחק גביע אחד אותם העביר, שוחח המאמן עם הנהלת הפועל אום אל פחם והודיע כי לא ימשיך בתפקיד המאמן. כאמור ההחלטה של המאמן נבעה עיקרה מהתקריות בסיום המשחק בהן היה מעורב גם הבלם אלירן חודדה שהודיע גם כן על עזיבתו.

מוריס אוזן אמר על התפטרותו: "נחצו היום קווים אדומים, יצאנו מפרופורציות. אתה יוצא אחרי משחק בדרכך הביתה ויש המון בחוץ, שלהבנתי גם פגעו בחודדה מבחינתי זה קו אדום שאני לא מוכן להבליג עליו ואין לזה מקום בכדורגל. הרגשתי חשש וזה משהו שאני לא מוכן לקבל, לא אצלי. לא תוקפים לא שחקן ולא מאמן, זה לא הכדורגל ואני לא מסכים עם זה. כך אני לא מוכן לשתף פעולה וההחלטה שלי סופית, אני לא מוכן להמשיך".

יעבור ליעד חדש. אוזן

צילום: איהאם ג'בארין

גם הבלם אלירן חודדה הוציא הודעה רשמית בנוגע לאירועי סיום המשחק ועל החלטתו לעזוב וכתב: "היום לאחר קרוב לעשרים שנות קריירה כשחקן כדורגל מקצועני ואחרי ששיחקתי בכל קצוות מועדוני הכדורגל בישראל מליגת העל ועד ליגה א׳ וחשבתי שראיתי וחוויתי הכל. היום בהיותי שחקן הפועל אום אל פאחם בהסתיים המשחק מול בני זלפה (למרות שלא לקחתי בו חלק בגלל כרטיס אדום) התרחש אירוע בו לא חלמתי שיתרחש עדיין במגרשי הכדורגל, בצאתי ממגרש הכדורגל לכיוון הרכב שלי תקפו אותי באלימות פיזית ומילולית אוהדי קבוצתי והכו אותי בגב ובצוואר תוך כדי שהם מטיחים בי קללות והאשמות על הפסד קבוצתנו. אני בן 37, אבא לשתי בנות, בעל לאשה בהיריון ומבין כבר בגילי שאין שום מקצוע בעולם שאתה צריך ללכת לעבודה ולהיתקל באלימות פיזית גם אם אנחנו שחקני כדורגל. לפיכך קיבלתי החלטה כי דמנו לא הפקר והודעתי להנהלת הקבוצה כי החלטתי לוותר על החוזה והשכר שלי לשנה הקרובה וכי לא אגיע יותר לאימונים או משחקים בקבוצה".

אלירן חודדה

צילום: איהאם ג'בארין

סולינו מותגים אום אל פחם - שירות, מחיר ואיכות!

טל. 052-5703952

#הפועלאוםאלפאחם #מוריסאוזן

כתבות נוספות