מואנס דאבור לא עוצר: כבש צמד בניצחון על סלטיק במסגרת הליגה האירופית

חלוצה של רד בול זלצבורג לא עוצר וכבש צמד בניצחון קבוצתו על סלטיק(3-1) במסגרת משחקי הליגה האירופית. דאבור שנמצא בכושר נפלא השלים מאזן מרשים של 15 שערים בכל המסגרות ב-16 המשחקים מתחילת העונה.

זלצבורג האוסטרית קיימה אמש(חמישי) את משחקה השני במסגרת הליגה האירופית. לאחר ניצחון במשחק הראשון על רד בול לייפציג הגרמנית שאגב, גם במשחק הזה כבש דאבור את השער הראשון, הגיעה זלצבורג במטרה לרשום ניצחון נוסף ולהישאר בראש הבית. החלוץ הישראלי שנמצא בכושר נפלא, פתח בהרכב קבוצתו היה גם שובר השוויון שהעניק לה את הניצחון במשחק ואגב, זכה גם לפוסט מפרגן בעמוד הרשמי של קבוצתו בו ציינו את משחקו ה-50 במסגרת המפעלים האירופאים.

שובר השוויון של זלצבורג. דאבור

מתוך: הדף הרשמי רד בול זלצבורג

מבחינת מהלכי המשחק על כר הדשא, זלצבורג וחבריו ספגו שער מהיר כבר בדקה ה-2' למשחק מרגליו של אודסון אדוארד שגם נשמר עד תום המחצית הראשונה, אך במחצית השנייה החל האקשן האמיתי של המשחק. בדקה ה-55' החלוץ הישראלי קיבל כדור מצוין בתוך הרחבה וכמו שהוא יודע לעשות היטב, מקרוב שלח אותו פנימה וקבע שוויון 1-1 בין הקבוצות. חלפו שש דקות בלבד והלחץ של זלצבורג על היריבה השתלם והיא הצליחה להפוך את התוצאה משער של מינאמינו שקבע יתרון 2-1 לקבוצתו ובדקה ה-73' לאחר שהאורחת ספגה הרחקת שחקנה ג'יימס פורס, השלים דאבור צמד וכבש את השער השלישי למשחק מהנקודה הלבנה שגם חתם את הניצחון בתוצאה 3-1 לטובת קבוצתו שנותרה בראש הבית.

דאבור חוגג אחרי המשחק

מתוך: אינסטגרם

מואנס דאבור נמצא בימים אלו בכושר מצוין והצמד שכבש במסגרת המפעל האירופאי, השלים את מאזנו לשלושה שערים בסך שני המשחקים בהם שותף במפעל, ואת סך מאזן השערים המצוין שלו עד היום ל-16 בתוך 15 משחקים בלבד. כאמור דאבור צפוי להוביל את חוליית ההתקפה של נבחרת ישראל לאחר שזומן לצמד המשחקים הקרוב במסגרת משחקי ליגת האומות ומדובר בשובר שוויון לא רק עבור קבוצתו האוסטרית, אלא גם עבור הנבחרת הישראלית.

#מונאסדאבור

כתבות נוספות