טירה חילצה נקודה מהדרבי: שני שחקנים הורחקו, באקה לא הצליחה לנצל את היתרון

בתשעה שחקנים טירה הצליחה לחלץ נקודה מהדרבי המותח מול באקה אל גרבייה. סמיר עבד אלחי ורן ברקוביץ' הורחקו לטירה. בוזגלו: "מאז ההרחקות לא היה כדורגל אלא רק בזבוזי זמן". טיטי: "הכל הלך יפה עד ההרחקות, גאה בשחקנים".

מ.ס. טירה אירחה היום(שישי) את הפועל באקה אל גרבייה למשחק במסגרת המחזור הרביעי לליגה. טירה הגיעה למשחק לאחר תיקו וניצחון בהם שער זכות אחד ולעומתה באקה עם ההתקפה הטובה בליגה עד כה כאשר כבשה 9 שערים בשלושה ניצחונות בהם גם לא ספגה אף שער.

בהיבט המשחק עצמו, באקה לחצה כבר מהדקות הראשונות בהן אוהד קדוסי הגיע להזדמנות מסוכנת כשבעט לרשת החיצונית כדור רוחב נהדר מרגלי ראול גרשומוב שחזר מהרחקה היישר להרכב הפותח של בוזגלו. בדקה ה-22' שלום אדרי בעט כדור חלש לידי שוער באקה גיא סאלם ולאחר פתיחה טובה של באקה, טירה נכנסה למשחק ואיזנה מעט את הכוחות. בדקה ה-28' באקה הגיעה לשתי הזדמנויות נוספות, האחת מרגלי אודי כהן ששלח כדור מרחוקהיישר לידיו של פלזנטל ואחריו עוביידה אבו רביע עשה פריצה אדירה כשעבר את הגנת טירה ואת השוער עם המהירות שלו, אך לא הצליח להשתלט היטב על הכדור.

החל מהדקה ה-33' שלום אדרי הצליח בכמה פעולות יפות לאיים על שערה של באקה כאשר שלח שתי בעיטות מסוכנות שבאחת מהן נבלם על ידי הגנת באקה ובשנייה הכדור חלף מעל הקורה, אדרי נראה הכי חד מכל שחקני טירה בשלבים אלו והמחצית הראשונה הסתיימה בתיקו מאופס על אף שהמשחק היה קצבי מאוד עם הרבה הזדמנויות.

משחק ראשון ללא ניצחון. בוזגלו

המחצית השנייה נפתחה בצורה רגועה יותר כאשר שתי הקבוצות ניהלו את רוב הדקות במרכז המגרש. בדקה ה-61' ספגה טירה מכה כשסמיר עבד אלחי ספג כרטיס אדום לאחר שדווקא הוא נתפס ע"י אסף מדר שחקנה של באקה שבעת ההיתקלות הוריד מעט את מכנסיו של עבד אלחי, אך הקשר בהפגנתיות משך את מכנסיו מטה, דבר שלא מצא חן כלל בעיני השופט ששלף לו כרטיס צהוב שני ואדום. אמנם טירה דווקא נראתה יותר מסוכנת אחרי האדום כאשר אדרי עשה שוב ושוב בעיות להגנת באקה. בדקה ה-67' ספגה טירה מכה נוספת כשבלמה רן ברקוביץ' ספג צהוב שני לאחר עבירה במרכז המגרש ויכוח עם שופט המשחק, מה שהותיר את טירה ב-9 שחקנים בלבד להמשך ההתמודדות.

הקהל הביתי לא נרגע כאשר ראה את קבוצתו סופגת שתי הרחקות בחמש דקות, סמארה מצדו ערך חילופים הגנתיים כאשר מוציא את קרטיבה החלוץ לטובת חילוף הגנתי ואילו לעומתו אוהד בוזגלו חשב התקפה וערך שני חילופים התקפיים. אירוע נוסף במשחק הגיע מכיוונו של הקוון שפנה לשופט המשחק בטענה שנזרק חפץ לגבו, השופט קיבל את הדיווח וביקש ממנו לחזור לעמדתו כאשר אנשי אבטחה רבים עמדו על הגדר מאחורי הקוון הנמצאת בכיוון הקהל הביתי וגם אנשי ההנהלה הביתית בהם היו"ר עבד טיטי נרתמו להרגעת הרוחות בקרב האוהדים.

גאה בשחקנים בעקבות ההתפתחויות. טיטי

המשחק לא התעלה לרמה גבוהה לאחר ההרחקות, שחקני טירה העבירו את הזמן ומשכו את הזמן להרגיע את היריבה וגם לנסות להציל נקודה מהמשחק הזה ואכן הצליחה טירה בתשעה שחקנים לסיים בתיקו מאופס ולהוציא נקודה ממשחק בו שיחקה חלק משמעותי במיעוט מספרי , בסופו של דבר תיקו מאופס היא לבטח לא התוצאה המצופה ממשחק שהבטיח רבות אבל נגמר ללא שערים וחלוקת נקודות.

מאמן הפועל באקה אוהד בוזגלו אמר בסיום: "מחצית ראשונה היינו מצוינים, מחצית שנייה הרחיקו להם שני שחקנים ומאז לא היה כדורגל אלא רק בזבוז זמן. לי לא היה יותר מדי מה לעשות ואין לי טענות לשחקנים שלי, כל עוד הכדור זז במגרש היינו טובים. היו חסרות לנו 35 דקות כדורגל שאם היינו משחקים אותן היינו מכריעים את המשחק אבל בסך הכל תיקו מול קבוצה טובה במשחק חוץ, סך הכל תוצאה לא כל כך גרועה עבורנו. הפנים קדימה".

יו"ר מ.ס טירה עבד טיטי אמר: "המשחק התחיל כרגיל, למדנו אותם והם אותנו והכל הלך טוב ויפה עד ההרחקות. שופטים ללא שיקול דעת וללא הגיון".

על התמיכה של הקהל המקומי: "כל הכבוד לקהל שהאמין בקבוצה, אני גאה בשחקנים שלי עם מאמן מהבית עם שחקני בית. אני לא זז מהמדיניות שלי של שחקנים ביתיים".

#מסטירה #באקהאלגארבייה

כתבות נוספות