באום אל פחם מתכוננים לדרבי מול השכנה זלפה: "נצטרך לבוא מפוקסים וחדים"

הדרבי המותח בין זלפה לאום אל פחם ייצא לדרך מחר. מאמן אום אל פחם מוריס אוזן: "ניתן לזלפה את הכבוד אבל באים אך ורק כדי לנצח ולשמח את הקהל". לראשונה העונה הקבוצה תשחק במגרשה הביתי.

הפועל בני זלפה תארח מחר לדרבי מסקרן את שכנתה הפועל אום אל פחם אותה תפגוש לראשונה בליגה א' צפון. העולה החדשה לליגה מגיעה לאחר פתיחת עונה מצוינת עם מאזן נקודות מושלם בכל שלושת המשחקים שהציב אותה במקום השני ומנגד, באום אל פחם גם כן שמרו על קצב צבירת נקודות מושלם אך עונש מינוס שתי הנקודות שספגו בשנה שעברה הותיר אותם מתחת לשכנתם כך שמעבר ליריבות הספורטיבית המסקרנת בין השתיים מדובר גם בשלוש נקודות יקרות ערך להמשך דרכן בליגה.

צילום: איהאם ג'בארין

בהיבט הסגל, אום אל פחם ביצעה לאחרונה את המגן ניר דרור, הקשר אבירן תורג'מן והמגן אברהם צ'קול ושלושתם כבר עברו באופן רשמי לקבוצה כך שיעמדו לרשות המאמן מוריס אוזן. מי שלא יעמוד לרשותו הוא הבלם אלירן חודדה שהורחק במשחק הליגה האחרון מול הפועל הרצליה. 

מאמן אום אל פחם מוריס אוזן אמר לקראת המשחק: "ההכנות רגילות, אנחנו מודעים לקראת מה אנחנו הולכים. יש לנו הרבה כבוד לזלפה שהיא קבוצה טובה שהוכיחה את עצמה בתחילת העונה עם שלושה ניצחונות ולכן ניתן להם את הכבוד הראוי אבל מצד שני אנחנו באים עם המטרות שלנו, בפעם הראשונה גם משחקים במגרש הביתי שלנו אז חובת ההוכחה עלינו ואנחנו באים לנצח את המשחק". 

צילום: איהאם ג'בארין

על הציפיות מהיריבה לקראת מחר הוסיף אוזן: "זלפה זה מקום שקרוב מאוד לאום אל פחם מבחינת חברויות והנהלות, קבוצה שגם שיחקנו נגדה פעמיים במהלך הפגרה כך שאנחנו יודעים אחד על השני הכל ומה שנותר זה רק לחכות למחר ולראות מי בא מוכן יותר ורוצה יותר ומקווה שזה יהיה אנחנו. אנחנו מצדנו נבוא מוכנים ונצטרך רק להיות מפוקסים וחדים. אני מאמן שבחיים לא מסתפק בתיקו או כל תוצאה שלא ניצחון, עולה בכל משחק כדי לנצח והשאיפה שלי היא חד משמעית ניצחון. אנחנו מודעים לזה שזה משחק מאוד מאוד חשוב גם ברמה הערכית ומדובר בדרבי אבל כל משחק מבחינתי הוא חשוב, אני מכבד את המקום שאני עובד בו ויודע שזה חשוב להם יתר על המידה ואעשה את המקסימום כדי לשמח את האנשים באום אל פחם מחר".

צילום: איהאם ג'בארין


כתבות נוספות