גביע המדינה: כאוכב ומ.ס כפר קאסם עלו שלב נוסף, כפר כנא תפגוש את ריינה

סיכום משחקי סיבוב ו' בגביע המדינה: כאוכב הביסה את טירה ועלתה שלב, כפר קאסם טיילה מול היריבה מליגה ג' והפועל כפר כנא תפגוש את מכבי ריינה במשחקי ההשלמה של הסיבוב.

משחקי סיבוב ו' של משחקי גביע יצאו לדרך אתמול כשהמשחק המרכזי הפגיש בין שתי קבוצות ליגה א' צפון מ.ס טירה והפועל כאוכב. כאמור לא כל משחקי הסיבוב התקיימו וישנם מספר משחקים שיושלמו במועד אחר בשל העובדה שרק אמש נערך משחק הגמר במחוז צפון ב' בין מכבי ריינה למ.ס דבוריה אשר הסתיים בניצחון מוחץ לזכות דבורייה שתפגוש במשחק הבא את מכבי נווה שאנן מחזיקת הגביע בליגה ג' מחוז שומרון.

מ.ס טירה 4-2 הפועל כאוכב במשחק שנערך במגרש בטירה, "משחק על טהרת ליגה א'", שתי הקבוצות לקחו ברצינות את המשחק ופתחו עם הרכב חזק העומד לרשותם של המאמנים. כבר בדקה ה-2' קיבלנו את השער הראשון במשחק כשאנס נסאר הצעיר פרץ מאגף שמאל, עבר שחקן יריבה והעביר כדור רוחב לאבי מלכה שלא התקשה מול השוער וקבע יתרון 1-0 לקבוצתו. בדקה ה-10' קיבלנו כבר את השער השני כשעבד מורג'אן שלח מחוץ לרחבה כדור שנהדף על ידי השוער סתיו פלזנטל לרגליו של שגיא סבג שבעט את הכדור החוזר פנימה, כבש את שער הבכורה במדי הקבוצה וקבע יתרון 2-0 לכאוכב.

עלה שלב. חלאילה

צילום: עובאדה אכתילאת

חלפו שתי דקות בלבד ונכבש שער שלישי לכאוכב כשכדור עומק נשלח לאבי מלכה שהקשית מעל השוער, השלים צמד וקבע יתרון 3-0 לכאוכב. טירה ניסתה לחזור למשחק והצליחה לצמק את התוצאה בדקה ה-20' מרגלי מיכאל קירטבה שזה היה גם שערו הראשון לעונה הנוכחית. בדקה ה-42' אבי מלכה ששני השערים שכבש קודם לכן ככל הנראה לא הספיקו לו, חטף כדור מבלמה של טירה ודהר לרחבה, הצליח לעבור את השוער ומול שער ריק גלגל פנימה וקבע 4-1 לכאוכב במחצית.

במחצית השנייה טירה ניסתה לחזור למשחק ובדקה ה-58' הצליחה לצמק שוב את התוצאה מרגליו של שלום אדרי שניצל כדור גובה שהוגבה על ידי סמיר עבד אלחי בכדי לבעוט מקרוב ולהכניע את שבל. התוצאה 4-2 שקבע אדרי נשמרה גם עד לסיום ובזכותה עלתה כאוכב שלב נוסף.

השקמה רמת חן 5-0 מ.ס כפר קאסם כפר קאסם שהגיעה במומנטום מצוין לאחר ניצחון גדול במסגרת הליגה, לא התקשתה מול היריבה מליגה ג' והצליחה לעבור בקלות לשלב הבא בזכות שערים של השוער צליל חתוכה שהבקיע שער מרהיב "משער אל שער", צמד של שחר בלילטי ושערים נוספים של עלי טאהא ואוהד אדלשטיין.

מכבי עראמשה דנון 3-1 מכבי צור שלום הקבוצה החדשה שחזרה לפעילות העונה הנוכחית וזכתה בגביע ג' מחוז גליל עליון, ניסתה להפתיע את היריבה מליגה א' אך לא צלחה במשימתה. את השער לעראמשה הבקיע השחקן הוותיק מוניר עלי מהנקודה הלבנה ואילו לצור שלום הבקיעו אלירן אלקובי, דולב אזרואל ועדן יניב.

במשחק נוסף תפגוש הפועל כפר כנא את מכבי ריינה. אגב, המפגש האחרון בין השתיים היה במחזור האחרון של עונת 2006/2007 במשחק שנערך במגרש בכאוכב והסתיים בתוצאה 4-1 להפועל כפר כנא, בעקבות תוצאה זו הפועל ריינה ירדה ליגה והתפרקה.

#הפועלכפרכנא #דבוריה #מכביבניריינה #מסכפרקאסם #מסטירה #הפועלכאוכב

כתבות נוספות