זלפה ניצחה את מגדל העמק והשלימה ניצחון ליגה שלישי רצוף מפתיחת העונה

העולה החדשה גברה בתוצאה 3-2 על מגדל העמק: עדאוי, מוואסי וסבע בפנדל כבשו לזלפה, באבא איזן זמנית ומלול רק צימק. נביל אמארה: "לא חלמנו על פתיחת עונה כזו, נשחק ממשחק למשחק ונקווה שימשיך טוב".

הפועל בני זלפה התארחה היום (שישי) במגדל העמק למשחק במסגרת המחזור השלישי של ליגה א' צפון. זלפה הגיעה למשחק לאחר שני ניצחונות רצופים שהשיגה בפתיחת העונה והפסד אחד בגביע, לעומתה מגדל העמק הגיעה כשבמאזנה נקודה אחת בודדת שהשיגה נגד אותה הפועל הרצליה.

בהיבט המשחק עצמו, זלפה לא נראתה עייפה ולא חיכתה יותר מדי זמן כשעברו 3 דקות בלבד מהפתיחה ועלי עדאוי כבש את השער הראשון מכדור מצוין ששלח לו אסלאם מוואסי ובכך קבע יתרון 1-0 לקבוצתו.

שחקני זלפה ומגדל העמק בפתיחת המשחק

עברו שלוש דקות בלבד ודווקא בדקות הטובות של זלפה, ההתקפה מסוכנת שלה שנעצרה בידי שוער מגדל, הפכה במהירות להתקפה מתפרצת ולידור באבא מצא את עצמו מול מוחמד חמזה שוערה של זלפה, עבר אותו ובקור רוח גלגל את הכדור פנימה ובכך השווה את התוצאה ל 1-1 בין הקבוצות.

בדקה ה-18' מייזר זועבי קיבל כדור מאחורי ההגנה, רץ לכיוון השער עד שבלם מגדל העמקה הכשיל אותו והעניק כדור עונשין מ-11 מטרים לזכותה של זלפה ולקח לא מעט זמן עד שעדאוי ניגש לכדור לאחר חילופי דברים בין שחקני מגדל העמק לשופט שנעזר בקוון כדי לשרוק להחלטת כדור העונשין ובסופו של דבר שוערה של מגדל מג'די חלאילה הציל פנדל ענק מרגלי עדאוי שהיה יכול לכבוש צמד בפחות מ-20 דקות.

קהל בני זלפה שהגיע לתמוך

בדקה ה-26' בוצע חילוף מאולץ ראשון בשורות זלפה כשהמגן תאאר קטאני לא הצליח להמשיך לשחק לאחר שהתלונן על תפיסה בצוואר ובמקומו נכנס ואסים אגבארייה. בדקה ה-34' שוב מג'די חלאילה בהצלה נהדרת לאחר שעצר בעיטה חזקה מרגלי סעיד דיאב ממרחק של כ-20 מטרים. זלפה שלטה ואיימה יותר ואילולא היכולת הטובה של מג'די חלאילה באותן דקות התוצאה הייתה יכולה להיות אחרת בסיום המחצית הראשונה.

המחצית השנייה נפתחה דומה מאוד לראשונה כשזלפה יזמה ולחצה מהרגע הראשון. חמש דקות עברו והעולה החדשה כבר הצליחה להחזיר את היתרון כשאסלאם מוואסי בעט כדור חזק שהורחק מרגלי שחקני מגדל העמק והגיע לסעיד דיאב ששלח אליו בשנית את הכדור. מוואסי שלח בעיטה מצוינת שפגעה בשחקן מגדל העמק, הטעתה את חלאילה ונכנס פנימה.

כבש שער מרשים. מוואסי

מיד לאחר השער מגדל העמק חזרה ללחוץ ובדקה ה-60' נרשמה הזדמנות טובה לזכותה כשכדור שהטעה את שוערה של זלפה מוחמד חמזה לאחר שפגע בחוליית ההגנה בדרך, חלף בסמוך לקורה. בדקה ה-69' מוחמד חמזה הציל את זלפה מספיגת שער שוויון עם עצירה מצוינת של בעיטה חזקה ששלח אופק מלול לפינה וכשלוש דקות לאחר מכן שוב השוער עמד במקום ובזמן הנכון ומנע ספיגת שער כשהפעם היה מדובר בכדור חופשי שקיבל תאוצה מהרוח שהשפיעה על מהלך המשחק במיוחד בבעיטות לכיוון שערה של זלפה.

בדקה ה-74' ענאן נסראלדין נכנס במקום אסלאם מואסי שהיה דומיננטי במשחק עם בישול ושער משלו. מיד לאחר החילוף, סעיד דיאב הוכשל ברחבה ונשרק פנדל לזכות זלפה והפעם בלאל סבע הוא זה שניגש ניגש ובבעיטה חזקה לפינה קבע 3-1 לזכותה של זלפה. בדקה ה-85' הצליחה מגדל העמק לצמק את התוצאה עם נגיחה מדויקת של אופק מלול וזלפה, שביצעה חילוף נוסף כשבמקומו של עדאוי נכנס לכר הדשא עודאי מחאמיד, התמודדה עם מצב מסוכן נוסף של מגדל העמק כשנגיחה של לידור כהן נעצרה בקורה ובכך הצליחו חניכיו של נביל אמארה לשמור על היתרון עד לסיום המשחק ולרשום את ניצחונם השלישי ברציפות.

יצא מרוצה. אמארה

מאמן הקבוצה נביל אמארה אמר בסיום המשחק: "למען האמת לא חלמנו על פתיחת עונה כזו, חשבנו רק על בניית קבוצה טובה במטרה לאסוף כמה שיותר נקודות. בני זלפה הבינה שמדובר במגרש קשה וקבוצה טובה, הסברתי לשחקנים בחדר ההלבשה שעלינו לתת היום 200 אחוז. השחקנים השקיעו והעניקו הנאה לקהל של כמעט 200 איש שהגיעו לכאן היום. אנחנו משחקים ממשחק למשחק ומקווה שימשיך רק טוב".

סולינו מותגים אום אל פחם - שירות, מחיר ואיכות!

טל. 052-5703952

#הפועלבניזלפה

כתבות נוספות