הפסד נוסף ומשחק חמישי ללא ניצחון לבני סכנין לאחר שהפסידה להפועל חדרה: "הגיע לנו יותר"

הפסד שני רצוף לבני סכנין(2-1)שרושמת משחק חמישי ללא ניצחון: לוסיו כבש צמד לזכות חדרה, מוגרבי איזן זמנית. אוהדים קראו לבן זקן להתפטר בסיום: "הגיע לנו יותר, לא נעים לספוג שוב בדקה ה-90".

איחוד בני סכנין אירחה הערב(שבת) את העולה החדשה לליגת העל הפועל חדרה באצטדיון דוחא. סכנין, שטרם השיגה ניצחון העונה, ניסתה להשיג שלוש נקודות מלאות בפעם הראשונה. בהיבט הסגל, החליט בן זקן להמשיך עם אמיר נסאר בחוליית ההגנה, עם כליבאת במקומו של אזולאי בחלק הקדמי ואל חוליית הקישור החזיר את הקפטן חאלד חלאילה.

בצד המקצועי, בדקה ה-10' נרשם ניסיון ראשון של חדרה שהחל מהוצאת כדור קרן והסתיים בבעיטה מסוכנת של לוסיו שנהדפה על ידי קנדיל מקו השער. ההתקפה של חדרה לא הסתיימה ולעלי חטיב הייתה הזדמנות לעשות ממנה שער יתרון אלא בעיטה שלו מימין לשער עלתה מעט גבוה מדי. בדקות לאחר מכן סכנין החזיקה יותר בכדור ורשמה ניסיון אחד לעבר השער של קלאודימיר פריירה שבעט מרחוק ושלח כדור מעל השער, מנגד חדרה הצליחה לצאת להתקפה מתפרצת ששוב הייתה מסוכנת אך בסיומה הכדור חלף בסמוך הקורה.

בדקה ה-29' הפועל חדרה עלתה ליתרון לאחר שמוחמד אבו פאני שלח כדור מצוין ללוסיו שהקפיץ מעל קנדיל את הכדור שהעניק לקבוצתו יתרון. שלוש דקות בלבד לאחר מכן מהראן ראדי העביר כדור מצוין לפיראס מוגרבי בתוך הרחבה והקשר המצוין החזיר את קבוצתו למשחק במהירות והעניק לה את שער השוויון.

איזן זמנית. מוגרבי צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

על סף סיום המחצית קלאודמיר הרים כדור מצוין לכליבאת שרק נגיחה מדויקת הייתה משלימה מהפך אך הקשר לא הצליח להגיע אל הכדור המסוכן. בדקה ה-53' מוחמד כליבאת הצליח להשתלט על כדור מסוכן בתוך הרחבה ולבעוט לעבר השער אך הכדור שלו פגע בקורה וסכנין בהחלט סבלה מחוסר מזל. בדקה 62' נרשם ניסיון נוסף לסכנין כשמוחמד גדיר מול שוער, שלח כדור שטוח שפגע ברשת החיצונית. בדקה זו נכנס גם סלים עמאש לשורותיה של חדרה במקומו של עלי חטיב.

בדקות אלה ביצע בן זקן חילופים כשאמיר נסאר וחאלד חלאילה פינו את מקומם לטובת עוביידה חטאב ועטאא ג'אבר. סכנין המשיכה ללחוץ ולחפש את השער שישלים לה מהפך ומוחמד כליבאת הצליח להגיע למצבים קמסוכנים וקרובים מאוד כשבראשון נגח כדור שהגיע מבעיטה חופשית של ראדי אל ידיו של אג'ידה ובשני קיבל מסירה טובה מגדיר אך הכדור ששלח עבר בסמוך לקורה.

היה קרוב. כליבאת מול שחקני חדרה

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

בדקה ה-81' ביצע בן זקן את החילוף השלישי והאחרון כשהכניס את אקפביו במקומו של כליבאת. סכנין המשיכה באותה סיטואציה בה הגיעה למספר מצבים מסוכנים אך לא ניצלה אותם וכבשה את השער המיוחל. מנגד, מי שכן הצליחה לנצל הזדמנויות היא הפועל חדרה כשבדקה ה-88' החזירה לעצמה את היתרון משער של לוסיו שהשלים צמד ובכך חתם את הניצחון של קבוצתו וההפסד השני ברציפות של סכנין ובן זקן.

הקהל של סכנין הביע את מחאתו עם סיום המשחק ונשמעו קולות לעבר המאמן בן זקן הקוראים לו להתפטר. בסכנין יצאו מאוכזבים מאוד כשמעבר לאכזב מכך שטרם רשמו ניצחון העונה, נחלו אכזבה שוב מהחלק ההגנתי שספג שני שערים הערב ושבעה בסך ארבעת המשחקים האחרונים. מנגד, בצד האורחת ששמרה על מיקומה בפסגה, הצטיין הקשר מוחמד אבו פאני שבישל את השער הראשון והיה דומיננטי מאוד במשחק.

המאמן בני בן זקן אמר בסיום המשחק: "אנחנו עם עוד משחק שהתוצאה לא משקפת את כמות המצבים שהגענו אליהם, שוב סופגים בדקה ה-90 וזה לא נעים ולא כיף אבל בכל זאת מתפקידי להסתכל גם על הדברים הטובים שיש ועליהם נצטרך להסתכל. בקלות המשחק היה יכול ללכת לכיוון שלנו. הגיע לנו יותר בטח מלהפסיד ומתסכל, זה המצב כרגע נצטרך להמשיך להיות מאוחדים ולהמשיך קדימה".

#בניסכנין

כתבות נוספות