בני בן זקן לקראת חדרה: "אנחנו צריכים לדעת לנצח משחקים"

הערב(18:45) תארח בני סכנין במגרשה הביתי בדוחא את הפועל חדרה. בן זקן: "מחמאות זה טוב אבל משאיר אותנו בלי ניצחון, אנחנו צריכים לדעת לנצח משחקים".

בני סכנין תפגוש הערב את 'הלהיט של הליגה' או בשמה הפועל חדרה. שתי היריבות נמצאות במומנטום שונה לחלוטין בעוד סכנין עם פתיחת עונה שלא עומדת בציפיות לאור הרכש המשמעותי שעשתה כשקרב הקבוצה ישנה אכזבה גדולה מההפסד לבית"ר ירושלים, על אף שברוב שלבי המשחק הייתה שביעות רצון מהיכולת. מנגד, העולה החדשה לליגת העל נמצאת בפתיחת עונה פנטסטית כאשר חניכיו של ניסו אביטן ממוקמים במקום השני ונמצאים בקצב צבירת נקודות אדיר אותו ינסו להמשיך גם הערב בדוחא.

בהרכב הפועל חדרה פתחו במשחקים האחרונים עלי חטיב, מוחמד אבו פאני, סלים עמאש ודיאא לבאבידי ואילו נכנס כמחליף הקשר חסן אבו זייד שאף כבש שער בניצחון האחרון על הפועל חיפה ומדובר בחמישיית שחקנים דומיננטיים ומשמעותיים. בחדרה דואגים להצניע תגובות ולא לצאת בהצהרות, כשמנגד גם בסכנין מביעים את האכזבה מהתוצאות במשחקים האחרונים ובמידה ולא יעברו הערב במגרשם הביתי את הפועל חדרה הסבלנות של ראשי המועדון בנושא זה תפחת.

שחקני בני סכנין

צילום: עובאדה אכתילאת

מאמן בני סכנין בני בן זקן אמר לקראת המשחק הערב: "שיחקנו מול בית"ר ואמנם זה קצת היסטוריה אבל הראינו המון איכות והראינו שיש לנו מה למכור ושיש לנו שחקנים טובים ואמיצים אבל בסופו של דבר לא ניצחנו את המשחק, אנחנו צריכים לדעת לנצח את המשחקים זה התפקיד שלנו כשחקנים. מחמאות זה טוב אבל משאיר אותנו בלי ניצחון, כל העבודה שלנו השבוע היא לייצר ניצחונות ונקווה שזה יקרה כבר הערב".

על היריבה הפועל חדרה הוסיף: "מדובר בקבוצה שנמצאת במומנטום טוב מאוד של תוצאות ובמקום השני, אנחנו יודעים איזה משחק מצפה לנו, אנחנו מגיעים מוכנים ומאוד רוצים את הניצחון הזה. אנחנו רוצים להחזיר כמות קהל למגרשים, אנחנו בדרך לשם ועם ניצחונות הקהל יגיע יותר".

#בניסכנין

כתבות נוספות