תיקו ללא שערים בין טירה לקריית אתא. סמארה: "לא היה לנו מחץ בהתקפה"

חלוקת נקודות בין טירה לקרית אתא במסגרת המחזור השלישי של ליגה א' צפון. סמארה: "הקבוצה הגיעה עייפה, לא היה לנו מחץ בהתקפה".

המחזור השלישי של ליגה א' צפון נפתח היום(שישי) ובמסגרתו פגשה מ.ס טירה את עירוני קרית אתא במשחק שנערך באצטדיון נשר. טירה, שבמחזור הקודם הפסידה לאום אל פחם, רצתה לחזור למסלול הניצחונות והגיעה עם לא מעט חיסורים כאשר מיכאל קירטבה, ג'וני גוזן ושלום אדרי לא נכללו בהרכב הפותח.

לעיני כ-300 צופים פתחה טירה את המשחק בצורה חלשה כאשר קבוצתו של סמארה לא הייתה דומיננטית במשחק ואילו קרית אתא הקבוצה הצעירה נראתה טוב יותר בדקות הראשונות כאשר אוסאמה שעבאן ובראא קאסם המשחקים במדיה הטרידו לא מעט את המגנים של טירה.

בדקה ה-25' נרשמה הזדמנות ראשונה לקריצ אתא כאשר הכנסת כדור מצוינת למתן נחמני שהיה מול שוער, הסתיימה בבעיטה לעבר השער אך הצלה מצוינת של שוער טירה סתיו פלזנטל מנעה מהכדור להיכנס פנימה. ההזדמנות הזו העירה מעט את טירה שהתחילה להניע כדור ולשלוט במרכז השדה. בדקה ה-40' מוחמד סמארה הוציא את המגן אדם סולטאן שלא היה במשחק טוב והכניס במקומו את מנסור עבד אלחפיד שלאחר שתי דקות שלח כדור לעאמר מנסור שהרים לרחבה כדור מצוין שהגיע לראשו של ניר עזריה, אך הכדור שנגח נעצר אצל שוער קרית אתא.

שחקני קרית אתא וטירה

המחצית השנייה נפתחה בצורה טובה יותר עבור חניכיו של מוחמד סמארה בעוד חילופים שביצע המאמן הוסיםו ועשו את ההבדל וכניסתם של מיכאל קרטיבה ושלום אדרי נתנה לקבוצה אוויר בחלק ההתקפי. בדקה ה-57' נרשמה הזדמנות לטירה כאשר עאמר מנסור הרים כדור מצוין לניר עזריה שנגח אותו מצוין אבל נהדף בידי שוער קרית אתא. בדקה ה-76' שוב הזדמנות טירה כשהפעם קרטיבה עבר שני שחקנים ובעט חזק ממרחק של כ-20 מטרים לידיו של השוער. דקה אחת לאחר מכן קרית אתא יצאה להתקפה מתפרצת כשמתן נחמני קיבל כדור מצוין אבל שלח אותו לעבר הרשת החיצונית.

הלחץ של טירה לא עזר ובסופו של המשחק היא יצאה עם נקודה אחת בלבד לאחר שנפרדה בתיקו ללא שערים במשחק קשה נגד קבוצה שעוד צפויה להפתיע, לדבריו של היו"ר עבד טיטי בסיכום משחק קבוצתו. מאמן הקבוצה מוחמד סמארה אמר בסיום המשחק: "הקבוצה הגיעה עייפה. שלטנו במשחק, לא היה לנו מחץ בהתקפה ולכן לא הבקענו שערים".

היו"ר עבד טיטי הוסיף: "שיחקנו בחום כבד מאוד והיה קשה מאוד לשחק כך. במחצית השנייה עשינו חילופים התקפיים, היה חסר לנו השפיץ של הנעל ולצערי זה לא קרה. יש להם קבוצה צעירה ותוססת שלא הפסיקה לרוץ. עברנו שבוע מאוד קשה עם הרבה משחקים. יש לנו סגל מספיק רחב משולב הרבה שחקני בית".

#מסטירה

כתבות נוספות