הגביע לא השפיע: אום אל פחם ניצחה את הרצליה ושמרה על מאזן ליגה מושלם

אום אל פחם רשמה ניצחון שלישי רצוף בתוצאה 3-1 על הפועל הרצליה משערים של אילון אלימלך, רן רול ולירון אלימלך. שמש רק צימק בבעיטת עונשין, חודדה הורחק. אוזן: "חשוב מאוד שיצאנו עם הנקודות וניצחנו אחרי הפנצ'ר בגביע". על מועמדותו של צ'קול: "נשמח אם הוא יצטרף".

בעקבות עונש הרדיוס, אירחה היום(שישי) הפועל אום אל פחם את הפועל הרצליה במגרש בכפר קאסם. אום אל פחם שנמצאת בתקופה טובה בליגה ועם הפסד אחד בגביע, רוצה לסיים את עונש הרדיוס עם מאזן מושלם ובשביל זה יודעת שעליה לנצח את המשחק השלישי והאחרון שלו ובנוסף, ניצחון שישכיח לה את ההפסד המפתיע בגביע.

המחצית הראשונה נפתחה בצורה טובה מצד אום אל פחם, הקבוצה של מוריס אוזן נראתה טוב וכבר בדקה ה-4' אילון אלימלך העלה את המארחת ליתרון עם נגיחה מצוינת לתוך שערה של הרצליה. לאחר כשבע דקות בלבד, המשיכה אום אל פחם לשלוט כאשר רן רול שחקן הרכש החדש שחזר להרכב, הכפיל את יתרון קבוצתו עם שער נוסף והשני שלו בשני המשחקים בהם חזר לכר הדשא.

הכפיל את היתרון. רול

צילום: איהאם ג'בארין

קצב הכיבוש המהיר של אום אל פחם נמשך ומי שהצטרף לחגיגה היה לירון אלימלך שבדקה ה-15' כבש את השלישי וקבע יתרון 3-0 לקבוצתו. בדקה ה-20' קיבלה הפועל הרצליה הזדמנות לצמק את התוצאה ואלירן שמש הצליח לכבוש מהנקודה הלבנה ולהשאיר לקבוצתו סיכוי להמשיך ולהילחם.

במהלך המחצית השנייה אום אל פחם נחלשה ומנגד, הרצליה חזרה למשחק אך זה לא סייע לה כדי לשנות את תוצאת המשחק והמכה שספג מוריס אוזן לא הגיעה דווקא בהיבט כיבוש השערים אלא בהרחקתו של הבלם אלירן חודדה שספג כרטיס צהוב שני ובנוסף אף הורחק המאמן בעצמו לאחר ויכוח עם השופט.

אלימלך חוגג

צילום: איהאם ג'בארין

בסופו של המשחק הצליחה אום אל פחם לרשום ניצחון ליגה שלישי ולשמור על מאזן צבירת נקודות מושלם שהעלים לה את עונש מינוס הנקודות ומיקם אותה בפסגה בסמוך לבאקה אל גרבייה שגם כן ניצחה היום ולשכנתה זלפה אותה תפגוש בשבוע הבא.

המאמן מוריס אוזן אמר על הניצחון: "הגענו למגרש טוב וגדול מול קבוצה תוססת עם מאמן טוב ולשמחתי התחלנו את המשחק וכבר במצב הראשון ניצלנו והבקענו, להבדיל ממשחקים אחרים סיימנו את המשחק מוקדם והכי חשוב שיצאנו ממנו עם מלוא הנקודות. היה חשוב לנצח אחרי הפנצ'ר שהיה במשחק הגביע. לגבי הכרטיס האדום שספג חודדה, חבל על הכרטיס האדום שלא היה ולא נברא".

שחקני הרצליה ואום אל פחם

צילום: איהאם ג'בארין

על מועמדותו של המגן אברהם צ'קול, אשר נכח במשחק וקיים פגישה עם הנהלת הקבוצה: "מתנהל מולו משא ומתן ואני מקווה שיסתדר, אנחנו חושבים שהוא יכול לעזור". כמו כן באום אל פחם ינסו גם לצרף בלם ואוזן הגיב על השינויים שעשויים לבצע בסגל במידה ויצורפו שחקנים חדשים: "נשב עם ההנהלה ואם צריך לקבל החלטות נקבל אותן".

הקהל שהגיע לכפר קאסם

צילום: איהאם ג'בארין

היו"ר אחמד אבו אלעם הוסיף: "יש לנו הרבה טענות כלפי השיפוט היום, יש שופטים שמקבלים פיק ברכיים כשמגיעים לשפוט את אום אל פחם. התלונננו בהתאחדות וקיבלנו אוזן קשבת, מקווים לראות את השינוי. הניצחון היום היה חשוב מאוד ואנחנו שמחים שלקחנו את מלוא הנקודות".

סולינו מותגים אום אל פחם - שירות, מחיר ואיכות!

טל. 052-5703952

#הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות