טבריה ניצחה את המשחק הראשון של טורניר ההגינות בגרמניה. אבו ריא כבש שער מרשים: "השנה אני מרגיש י

שחקני עירוני טבריה ניצחו את המשחק הראשון(2-1) במסגרת טורניר ההגינות אליו יצאו בגרמניה, אבו ריא כבש שער מרשים שהחזיר את הקבוצה מפיגור: "הכל עבר חלק ויש לנו תנאים טובים כאן, השנה אני מרגיש יותר אחריות בקו ההגנה".  

שחקני עירוני טבריה ניצחו היום את המשחק הראשון שלהם במסגרת טורניר ההגינות אליו יצאו בגרמניה. חניכיו של אילן סויסה פגשו היום את היריבה בוואריה הגרמנית וניצחו אותה בתוצאה 2-1 כשאת השער הראשון לזכות הטבריינים, שהיה גם שער השוויון שהחזיר את הקבוצה מפיגור, קשה לשכוח והוא היה מרשים ביופיו. הבלם מהראן אבו ריא קיבל מסירה מרחוק ושלח בעיטה חזקה כמעט מחצי המגרש שנכנסה היישר בין הקורות של היריבה. את השער הנוסף שהשלים מהפך כבש שחקנה של טבריה עומר כהן ובכך הצליחו לרשום ניצחון במשחק הראשון שלהם מתוך השלושה כשנותרו להם עוד שני משחקים מול היריבות מסרביה וליטא. 

בנוסף לאבו ריא, שיחקו במשך כל 90 הדקות שחקנה החדש של הקבוצה עבד ג'בארין והקשר עפיף נזאל. עבדאללה חולי, שיצא עם הקבוצה לא נרשם בטופס המשחק אך צפוי לקבל דקות במשחקים הבאים שצפויים לקבוצה במסע שיימשך עד ה-4 באוקטובר.

הבלם מהראן אבו ריא אמר ליאללה ספורט על החוויה: "הכל עבר חלק דואגים לנו להכל ואנחנו מקבלים את התנאים הכי טובים. מקווים להמשיך ולשמור על רצף נצחונות". 

על תקופתו החדשה בעירוני טבריה לאחר שהמשיך במדיה לעונה נוספת אמר: "השנה אני מרגיש יותר אחראי בגלל שעזבו אותנו הרבה שחקנים משמעותיים ונבנה קו הגנה חדש. אילן נותן לי הרבה אחריות בגלל הניסיון שלי ומבחינה אישית ברוך השם אני מרגיש טוב והעיקר שהקבוצה מנצחת, אני מקווה שנמשיך כך בליגה".

נזאל, אבו ריא, חולי וג'בארין לאחר המשחק

צילום: מועדון כדורגל עירוני טבריה(גבי) 


כתבות נוספות