סכנין רשמה את הפסד הבכורה לעונה כשנכנעה לבית"ר ירושלים בטדי

בני סכנין רשמה הפסד בכורה לעונה בתוצאה 3-2 לבית"ר ירושלים: המארחת הובילה משער בנבדל, גדיר השווה עם שער בכורה אך אינברום וטאיירה הכריעו את המשחק. אקפביו רק צימק.

לעיני כ-600 אוהדים שלראשונה מזה שנתיים הגיעו לטדי, המשחק בין השתיים נפתח בטקס חגיגי כשהקפטן עדן ורד העניק זר פרחים למאמן העונה שעברה של הירושלמים בני בן זקן והקשר קלאודימיר פריירה שעשה גם הוא את אותו מעבר בין הקבוצות. 

בהיבט המקצועי, מי שערך הופעת בכורה בהרכב הוא הרכש החדש מוחמד גדיר במקומו של אקפביו ואילו שינוי אחד ביצע בן זקן בחוליית ההגנה כשמי שחזק להרכב הוא אמיר נאסר במקומו של עוביידה חטאב. דקה ה-3' כדור הזדמנות ראשונה בקרן לבני סכנין, ראדי הרים כדור גבוה לרחבה שמצא את סארי פאלח אך הבלם שלח כדור לא מדויק לשערו של דודו גורש. שלוש דקות בלבד לאחר מכן פיראס מוגרבי יצא להתקפה מתפרצת מצד ימין, שלח כדור רוחב לשלומי אזולאי שבעט כדור חזק שפגע בגופו של גורש. בדקה ה-9' שוב מוגרבי בפעולה אישית  נהדרת עבר שני שחקנים של בית"ר ושלח כדור חזק לכיוון הפינה הימינית של השער, אך הוא פספס במעט את המסגרת. 

לאחר שליטה טובה של סכנין ומספר נסיונות בהם לא הצליחה למצוא את המסגרת, איך אומרים בכדורגל? "מי שלא כובש סופג" וכך אכן היה כשבדקה ה-13' אור אינברום העביר כדור רוחב נהדר שמצא את ראשו של עידן ורד שנגח לפינה הימינית של קנדיל וכבר שער ראשון לבית"ר שאמנם נצפה אחר כך נבדל ברור שיכול היה לפסול אותו, אך סכנין תישאר עם הטענות בלבד. לאחר השער בית"ר החלה להתעורר יותר וניסתה לכבוש גם את השער השני,אך הגנת סכנין והשוער מחמוד קנדיל מנעו זאת.   בדקה ה-37' עטאא ג'אבר בעט כדור שטוח לפינה השמאלית, דן איינבינדר גלש והוציא אותו מקו השער והציל את קבוצתו מספיגת שוויום על סף סיום המחצית שהסתיימ בשליטה של סכנין שלא הצליחה למצוא את הרשת.

שחקני הקבוצות בטדי סכנין פתחה את המחצית שנייה דומה לראשונה באופן שליטתה. בדקה ה-49' התקפה מצויינת שלה עם כדור רוחב של עותמאן, הגיעה עד אזולאי ששלח כדור שעבר סמוך מאוד למשקוף. בדקה ה-52' סוף כל סוף סכנין מוצאת את הרשת דאבל פאס בין שלומי אזולאי למוחמד גדיר מצאה את הרשת כשחלוץ הרכש החדש-ישן מוחמד גדיר הצליח לכבוש את שער השוויון המיוחל, אלא שהוא החזיק עד הדקה ה-59' בלבד ועד שאור אינברום, מצטיין הבית"רים, בעט כדור חזק מרחוק שפגע בבלם סכנין אלבין פנישי ונכנס פנימה. לאחר השער שקבע 2-1 לזכות בית"ר, סכנין 'נעלמה' והקבוצה המארחת נסתה לנצל זאת ולכבוש גם את השלישי שיחתום את המשחק.   בדקה ה-80' אפונסו טאיירה חלף על פני שני שחקני הגנת סכנין ומתוך הרחבה שלח כדור שטוח לפינה הימינית של קנדיל וחתם את תוצאת המשחק בתוצאת3-1 לזכות קבוצתו. השער השלישי של בית"ר הגיע בדיוק לאחר חילוף בשורות סכנין בו נכנס למשחק החלוץ אקפביו שגם הצליח לצמק את התוצאה בדקה ה-88' עם שער משלו ובסופה של ההתמודדות סכנין יצאה עם הפסד ליגה ראשון בתוצאה 3-2 לבית"ר ירושלים בטדי, תוצאה מאוד מאכזבת עבור בן זקן וחניכיו שנותרו עם 3 נקודות בלבד בקופה בתום ארבעה מחזורי ליגה ועדיין לא רשמו ניצחון בכורה בליגה. 

#בניסכנין #ביתרירושלים

כתבות נוספות