שביעות רצון בכפר כנא: "מקווים שהניצחון על אום אל פחם יוציא אותנו לדרך חדשה בליגה"

בקבוצה מרוצים מהניצחון בגביע על הפועל אום אל פחם: "מקווים שזה יוציא אותנו לדרך חדשה בליגה, השחקנים משקיעים". לאחר ששני הסטים שלה לא אושרו, כפר כנא עלתה למשחק במדי נצרת עלית.

בהפועל כפר כנא אמנם עסקו ביממה האחרונה בחגיגות הניצחון על הפועל אום אל פחם(4-2) שהעלה אותם לשלב הבא במסגרת גביע המדינה וקטע רצף של שני הפסדי ליגה רצופים, אך לא שכחו אירוע שלבטח לא היינו רואין בליגות בכירות יותר והוא התרחש לפני שריקת הפתיחה.

בעוד כפר כנא תכננה ללבוש את התלבושת האדומה לבנה שלה, קבע שופט המשחק כי היא אינה מאושרת לאור הצבעים שלבשה האורחת אום אל פחם, אך הסוגייה התרחשה כשהשופט לא אישר גם את הסט הנוסף של המארחת שהיה בצבעי לבן ושחור שכן גם הוא היה דומה לזה של אום אל פחם שלא החזיקה בסט נוסף, מה שאילץ את הקבוצה לחשוב על פיתרון מהיר ומכאן ההחלטה להשתמש במדים הכחולים של הקבוצה הביתית של אצטדיון גרין בו נערך המשחק הפועל נצרת עלית מהליגה הלאומית.

בצד המקצועי, בכפר כנא יצאו מאוד מרוצים אתמול ומקווים שהניצחון יחדיר ביטחון לשחקנים לקראת משחק הליגה הקרוב מול מכבי צור שלום. לאחר המשחק שוחחו הנהלת הקבוצה עם סגל השחקנים ואמרו: "ראינו שיש לנו קבוצה טובה, גם נגד הרצליה וזלפה ראינו את ההשקעה שלכם ואנחנו מקווים שהניצחון הזה יוציא אותנו לדרך חדשה בליגה". כמו כן בצוות המקצועי עדיין מחפשים להתחזק בשחקן הגנה וחלוץ.

גם בנוגע לתלבושות צחקו אחד עם השני בקרב אנשי כפר כנא ואמרו לשחקנים: "חתמתם היום בליגה הלאומית". 

שחקני כפר כנא במדי נצרת עלית


כתבות נוספות