סכנין תנסה להשיג ניצחון בכורה בליגה הערב בטדי. עותמאן: "משחק על כבוד, חובת ההוכחה עלינו"

סכנין יוצאת למפגש מול בית"ר ירושלים הערב(21:00) בטדי יחד עם קהל תומך ביציע. עותמאן: "משחק על כבוד, חובת ההוכחה עלינו. מקווה שהקהל יתנהג למופת, הם רוצים שנחזור עם כל הנקודות ולא משנה איך".

בני בן זקן יחזור הערב(21:00) לאצטדיון טדי בו יפגוש את בית"ר ירושלים לראשונה בתפקיד מאמן קבוצה יריבה כשידריך את שחקניו מסכנין במטרה לרשום יחד עמם ניצחון ליגה ראשון לעונה. במשך מספר שבועות שתי הקבוצות עוסקות במשחק הצפוי הערב וזאת בעקבות ביטול איסור הגעת קהלי חוץ למגרשים ולראשונה מזה שנתיים אוהדי סכנין ייכנסו ליציע האורחים באצטדיון טדי בעוד כוח אבטחה של מעל 200 שוטרים ילווה את האירוע והם מצדם ילוו את קבוצתם באחד המפגשים המסקרנים של הליגה.

שחקני בני סכנין

צילום: עובאדה אכתילאת

שחקן נוסף שמדובר במפגש מיוחד עבורו הוא הקשר קלאודימיר פריירה שיפגוש לראשונה את קבוצתו לשעבר וצפוי לקבל תשורה מיוחדת מהמועדון. הופעה מיוחדת נוספת תהיה זו של החלוץ מוחמד גדיר שצפוי לערוך בכורה מחודשת בהרכב הפותח לאחר שנכנס כמחליף מול הפועל תל אביב.

עלי עותמאן אמר לקראת המשחק הערב: "קודם כל ההחלטה שהחזירו את שני הקהלים למשחק עשתה את שלה והמשחק הפך ליותר מעניין. אני חושב שיבואו הרבה לעודד כי מדובר במשחק על כבוד לפני הנקודות, הם רוצים שאנחנו נחזור עם הנקודות ולא חשוב איך. באופן אישי אני יכול להעיד על עצמי שכשאני רואה את הקהל שלנו מגיע ותומך בנו במשחק מהסוג הזה, זה נותן לי עוד כוח לתת מעצמי על מנת שהקבוצה תצליח ומי שמגיע לו לנצח שיהיה לו לבריאות".

עוד הוסיף על כניסת אוהדי הקבוצה לטדי: "אני מקווה שהקהל יתנהג למופת כי ההנהלות של הקבוצות יחד עם הנשיא עשו הרבה על מנת להחזיר את שני הקהלים שיבואו לעודד".

רוצים ניצחון ראשון לעונה. עותמאן

צילום: עובאדה אכתילאת

על היכולת שהציגה הקבוצה עד כה במחזורי הפתיחה אמר עותמאן לסיכום: "אני חושב שעד עכשיו לא הצלחנו להציג את היכולת שלנו. הערב הולכים במטרה אחת לחזור עם הנקודות כי ההנהלה והצוות תומכים בנו בלי סוף ועכשיו חוב ההוכחה עלינו השחקנים ואני מקווה שנחזיר להם על המגרש".

#בניסכנין #עליעותמאן

כתבות נוספות