פתיחת העונה המאכזבת נמשכת: שפרעם רשמה הפסד שני רצוף לעירוני טבריה

שפרעם רושמת הפסד ליגה שני ברציפות לאחר שנוצחה על ידי עירוני טבריה בתוצאה 1-0 באצטדיון נשר. חן ידען כבש את שער הניצחון בדקה ה-69' לזכות האורחת מעיר הכנרת.

בשעות הצהריים ותחת החום הכבד, אירחה קבוצת הפועל שפרעם את עירוני טבריה במשחק במסגרת המחזור השני של ליגה א' צפון. המשחק נערך באצטדיון נשר וזאת בשל אי אישורו של המגרש המקומי בשפרעם. קבוצתו של אבו רקיק הגיעה למשחק בתקווה שעל אף כל הקשיים תצא לדרך חדשה בעקבות התבוסה הקשה בשבוע שעבר בבאקה. בהיבט סגל הקבוצה, בקבוצה טרם קיבלו את השחרור הבינלאומי של השוער ג'אנם מחאג'נה והקשר קאסם מחאמיד, שאשתקד שיחקו בליגה הפלסטינאית.

שחקני שפרעם וטבריה במהלך המשחק

בצד טבריה מצב הרוח היה מרומם לאחר הניצחון הגדול בשבוע שעבר נגד היריבה מהגלבוע וקיוו להמשיך את המומנטום החיובי ולשמור על מאזן נקודות מושלם לפני השתתפותם בטורניר ההגינות בחו"ל. השופט לואי והבה הוציא את המשחק לדרך לעיני כ-300 אוהדים כשרובם הגדול משפרעם. המחצית הראשונה לא התעלתה לרמה גבוהה וגם החום הכבד תרם לאי התעלות רמת המשחק, טבריה הגיעה לשתי הזדמנויות שלא נוצלו כשבאחת מהן חן ידען בעט כדור מתוך הרחבה שנהדף על ידי השוער גבריאל כהן לקרן ובשנייה כפיר בן דוד נגח כדור מ-5 מטרים שפגש את המשקוף. בצד שפרעם, מוחמד יוספין בעט כדור ממרחק של כ-20 מטרים אלכסונית שחלף ס"מ בודדים מעל לשער.

המחצית השנייה התחילה דומה לראשונה. שפרעם הגיעה למצב נהדר כשדוד מלכה השתלט על כדור גובה, דהר לכיוון השער וממרחק 16 מטרים בעט כדור שנהדף על ידי השוער עדי תדמור. טבריה מצדה החמיצה מצב כשעבד ג'בארין נגח לידיו של השוער.

הפסד נוסף ומאכזב לשפרעם

בדקה ה-69' קיבלנו את השער היחיד והמנצח של המשחק. חן ידען שהיה הפעלתן ומסוכן ביותר מבין שחקני טבריה, קיבל כדור בצד ימין של הרחבה, עבר שני שחקנים ומהפינה של תיבת ה-16 סובב כדור אומנתי לפינה הרחוקה ששוערה של שפרעם לא הצליח להגיע אליו. שער אירופאי שהעלה את הטבריינים ליתרון 1-0. מיד לאחר השער שפרעם החלה ללחוץ בכדי לחפש את השוויון והגיעה לכמה מצבים שלא נוצלו, לעומתם טבריה הסתפקה במתפרצות וכמעט כבשה כשעבד גבארין החמיץ ממצב קורץ שבו ניצב לבדו מול השוער וממרחק של כ-8 מטרים בעט כדור חזק שנעצר אצל השוער גבריאל כהן ובכך גם הסתיימה ההתמודדות בניצחון של האורחת מטבריה.

שפרעם רושמת מאזן שלילי של שני הפסדים בשני מחזורי הפתיחה ובסיום המשחק הייתה אווירת אכזבה גדולה בקרב הצוות המקצועי והשחקנים כשגם אוהדי הקבוצה הביעו אכזבתם מכך שהקבוצה לא התחזקה מספיק והחלה את תקופת ההכנה בשלב מאוחר מדי.

#הפועלשפרעם

כתבות נוספות