מעמדו של לבנדה מתערער: באכסאל שוקלים זעזוע בעמדת המאמן

מעמדו של לבנדה מתערער: בהפועל אכסאל יקבלו החלטה האם לבצע זעזוע ולהיפרד מהמאמן שאינו צפוי להמשיך. אבו רקיק הוזכר כמועמד.

אי שביעות הרצון בשורות העולה החדשה לליגה הלאומית ניכר בשבועות האחרונים וזאת לאור מאזן הנקודות שלה בו לא נצברה אף לא נקודת זכות אחת בארבעת משחקי הליגה הראשונים שלה. אכסאל, שביצעה עבודה לבניית סגל חדש שירוץ העונה בלאומית תחת המאמן החדש אותו מינתה גילי לבנדה, ציפתה למאזן שונה ובימים האחרונים עלו חששות בעקבות אי צבירת הנקודות בעוד קבוצות הליגה האחרות מטפסות מעלה בטבלה.

שחקני הפועל אכסאל

צילום: עובאדה אכתילאת

היום(שישי) רשמה אכסאל את הפסדה הרביעי ברציפות להפועל ראשל"צ(2-1) וזאת במקביל להרחקת שחקנה המצטיין ציון צמח, הפסד שהביא איתו אפשרות לביצוע שינוי כשלאור סגירת חלון ההעברות בסגל השחקנים לא ניתן לבצע שינויים רבים מלבד שחרור מספר שחקנים שיסייע להעברתם של פיליפ מנה, שמעון הרוש ודייגו סליס בבקרה התקציבית, והאופציה המרכזית שעומדת כרגע בפני ראשי הקבוצה היא זעזוע בעמדת המאמן.

בהנהלת הקבוצה צפויים לקיים ישיבה לאור המצב הנוכחי ובה יתקבלו ההחלטות הנכונות כדי להציל את הקבוצה ולצאת לדרך חדשה. כאמור במידה ויוחלט על שינוי בעמדת המאמן, אחד השמות שהוזכרו הוא מאמן הפועל שפרעם אברהים אבו רקיק שגם היה בין רשימת המועמדים טרום פתיחת העונה, אך בהנהלה מחזיקים בשמות נוספים וישקלו היטב את שמו של המאמן הבא במידה ויוחלט על ביצוע המהלך.

#הפועלאכסאל

כתבות נוספות