הובילה, ספגה מהפך והצליחה לכבוש שער שוויון דרמטי: כאוכב סיימה בתיקו מול אסי גלבוע

 

שוויון 2-2 בין כאוכב לאסי גלבוע במסגרת משחק המחזור השני לליגה שנערך במגרש בתענכים: אבי מלכה כבש ראשון, פודי ודן כהן השלימו מהפך תוך 2 דקות אך ואסים עלי השווה עם שער משלו. אבו ניל נפצע ופונה לקבלת טיפול בביה"ח. איימן חלאילה: "החילוף הביא נקודה טובה". פאיד חסון: "ידענו שאנחנו אנדרדוג, מרוצה מהנקודה".

 

הפועל כאוכב והפועל אסי גלבוע נפגשו היום(שישי) במסגרת המחזור השני של ליגה א' צפון. שתי הקבוצות במומנטום שונה כשכאוכב הגיעה לאחר ניצחון במחזור הפתיחה על מכבי צור שלום במטרה לרשום ניצחון שני רצוף ואילו אסי גלבוע לאחר הפסד לעירוני טבריה במטרה לרשום ניצחון בכורה בליגה. 

 

בהיבט סגל הקבוצות, איימן חלאילה המשיך עם החלק ההתקפי של אמיר אבו ניל ואבי מלכה שכבשו את שערי הניצחון במשחק האחרון ואילו בסגל הגלבוע נעשו מספר שינויים כשהבלם המנוסה יוני אוחיון שב לחוליית ההגנה ומי שלא נכלל בסגל הוא הקשר איציק נאש שביקש השבוע את שחרורו מהקבוצה. 

 מלכה מול שחקני הגלבוע

צילום: עובאדה אכתילאת 

 

כבר בדקות הפתיחה השיגה כאוכב קרן ראשונה, עבד מורג'ן שלח את הכדור היישר לראשו של מלכה שנגח לידיו של שוער הגלבוע איתי שאול. בדקה ה-4' השער המהיר הגיע, אמיר אבו ניל קיבל כדור מצוין מהקפטן נביל עלי, העביר למלכה בתוך הרחבה והוא שלח בעיטה חזקה לעבר השער, שאול ניסה להדוף גם הפעם אך הכדור עבר אותו ונכנס פנימה. 

 

בדקה ה-7' נשרקה עבירה לגלבוע, מוחמד פודי לקח את הבעיטה החופשית הרחוקה שהגיעה היישר לידיו של השוער אחמד שיבל. שלוש דקות לאחר מכן, יזן נסאר הצליח לקבל כדור קרן מצוין נוסף מעבד מורג'אן ולהעביר למלכה שמזווית קשה משמאל לשער ניבה לכבוש את השני אך הכדור יצא החוצה. 

אבו ניל ומלכה חוגגים את השער

צילום: עובאדה אכתילאת 

 

 

בדקה ה-14' אמיר אבו ניל נפצע בהיתקלות עם הבלם יוני אוחיון והמשחק נעצר לדקות בודדות עד שפונה מרחבי המגרש ואף ביקש חילוף כיוון שלא הצליח להמשיך ובמקומו נכנס הקשר הצעיר אנס נסאר. אבו ניל פונה לאחר מכן לקבלת טיפול רפואי בביה"ח והתברר כי סובל משבר בקרסול וגובס לשלושה שבועות. 

 

בדקה ה-25' ניכר השינוי של כאוכב וההתחזקות של הגלבוע, מוחמד פודי הצליח לשלוח בעיטה מסוכנת לעבר שערו של שיבל שהדף כדור קשה מקו השער. בדקה ה-28' פציעה נוספת הפעם בצד הגלבוע, מחאג'נה ספג פציעה בראשו וקיבל טיפול רפואי על כר הדשא למשך מספר דקות בהן הופסק המשחק. אסי גלבוע התחזקה בדקות האחרונות של המחצית, גדי מלסה בלט בחלק הקדמי והצליח להקשות על הגנת כאוכב שמצדה הצליחה להתמודד היטב עד לסיום המחצית ולשמור על היתרון. 

 

המחצית השנייה נפתחה בסערה כשאסי גלבוע הצליחה להשוות את התוצאה ואף להשלים מהפך במהירות. בדקה ה-47' מוחמד פודי השאיר כדור לדן כהן, ששלח כדור חזק לעבר השער של שיבל וקבע 1-1 בין הקבוצות. כעבור שתי דקות בלבד הצליחה אסי גלבוע לבצע מהפך, חסיב אבו רוקון שלח כדור מצוין לפודי שבנגיעה מאוויר שלח כדור חזק לתוך השער ובמהלך מדהים הפך את התוצאה. בדקה ה-65' כאוכב ניסתה להגיב ואנס נסאר הצליח במהירות להגיע עד למצב של אחד על אחד מול שוער אך הכדור שלו נעצר בידיים של איתי שאול.

השלים מהפך. פודי

צילום: עובאדה אכתילאת 

 

 

שתי דקות לאחר מכן נרשם ניסיון מסוכן נוסף לכאוכב כשעבד מורג'אן שלח כדור שטוח מסוכן שחלף ליד הקורה, בדקה זו גם ביצע המאמן איימן חלאילה שני חילופים נוספים כשהכניס את מוחמד סייד אחמד וואסים עלי במקומם של הקפטן נביל עלי ושגיא סבג. בדקה ה-74' החילוף המוצלח של איימן השתלם לו וואסים עלי הצליח להכניס את שוער הגלבוע עם כדור חזק מרחוק שקבע שוויון 2-2 בין הקבוצות בתום המשחק. 

 

מאמן אסי גלבוע פאיד חסון אמר בסיום המשחק: "ידענו שאנחנו 'אנדרדוג' וזו לא בושה להגיד את זה, אני מרוצה מהנקודה וגם מהמחצית השנייה. ידענו שאנחנו יכולים לעקוץ ולהבקיע בכל זמן נתון. אבל שוב, מול כאוכב קבוצה מאומנת אני מסתפק בתיקו ואני חושב שאנחנו מתקדמים. נצטרך להתחזק בעוד שחקן שניים".

 

פאיד חסון

צילום: עובאדה אכתילאת 

 

מאמן כאוכב איימן חלאילה אמר בתום המשחק: "החילוף הביא תיקו ונקודה טובה. הלך לפי התכנית שלנו והיא הייתה ללחוץ גבוה כמה שיותר כדי להניב שער כמה שיותר מוקדם. החמצות זה חלק מהמשחק. במחצית דווקא נזפתי בשחקנים שלי ששחקני ההתקפה של הגלבוע מהירים וחופשיים מדי. שתי דקות של תרדמה עלו לנו בשני שערים, אבל הגדולה היא גם לדעת לחזור". 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload